Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa No niestety, bhpowcow u nas #!$%@?ło. Słyszałem że chłopaki którzy przyjeżdżają z drewnem muszą mieć buty ochronne w kabinie, z której nawet wyjść nie mogą xD ale jeszcze gorzej jest w papierni w Świeciu
  • Odpowiedz
Cieć - druga najważniejsza osoba w firmie


@ForrestGump: Tylko bez takiej osoby w wielkiej firmie to sekretarka czy tam recepcjonistka odwala tą robotę kiedy jest pierwszą osobą na froncie w kontakcie z klientem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: nie nie, nie da się porównać sekretarki do Pana i władcy firmy czyli ciecia. Do jednego zakładu mam wjazd dożywotni bo chodzę do dyrektora. I zawsze gdy jest pewnien cieć na bramie to muszę dzwonić do niego żeby po mnie wyszedł bo cieć nie wpuści mnie za żadne skarby, chociaż dostał reprymendę nie raz
  • Odpowiedz
Papiernia w Kwidzynie ()


@kozaqwawa: cieć nam tam kiedyś zwrócił uwagę, że na parkingu przed bramą zakładu przeszliśmy przez ulicę poza przejściem dla pieszych XD a na negocjacjach jakiś ichni BardzoWażnyDyrektor z USA rozpoczął spotkanie od krótkiego szkolenia BHP - jak się poruszać po budynku, gdzie są wyjścia ewakuacyjne itd XDDDDD
  • Odpowiedz
BardzoWażnyDyrektor z USA rozpoczął spotkanie od krótkiego szkolenia BHP - jak się poruszać po budynku, gdzie są wyjścia ewakuacyjne itd XDDDDD

+: kozaqwawa


@ostoja: bo to są #!$%@? bardzo ważne rzeczy. Kiedy #!$%@? przed pożarem masz działać odruchowo. Ja mam drogi ewakuacyjne z fabryki na odwrocie przepustki i zerkam na to dość często
  • Odpowiedz
@berti: spotkanie było w biurowcu, nie w fabryce, sala konferencyjna na I piętrze tuż nad wejściem do budynku. Nawet złota rybka zapamiętałaby drogę.
  • Odpowiedz