Wpis z mikrobloga

Mirki z #epapierosy - potrzebuję Waszej pomocy.
Próbuję rzucić palenie, chwilowo bezskutecznie bo za każdym razem wracam do palenia ze zwykłego przyzwyczajenia - brakuje mi odruchu zaciągania się itp. Dlatego przed kolejną próbą postanowiłem wyposażyć się w e-papierosa. Docelowo liquidy bez nikotyny, ot, tak żeby tylko zaspokoić potrzebę zaciągania się. Problemem jest to, że zupełnie nie jestem w temacie i nie wiem, co warto kupić.
Jeśli chodzi o budżet, to im taniej, tym lepiej. Nie potrzebuję jakiejś mega zabawki, chmura wielkości tej, którą wypuszcza się paląc normalnego fajka będzie wystarczająca. Powiedzmy, że max 3-4 stówki, przy czym tak jak pisałem - nie ma ciśnienia, żeby wydawać całość, jeśli nie będzie takiej potrzeby.
Jednocześnie chciałbym wiedzieć, jak wygląda sprawa z transportowaniem takiego zalanego już efajka. Mogę go swobodnie wrzucić do kieszeni/torby/plecaka bez obawy? Bo kiedyś któryś z moich znajomych mając coś takiego musiał uważać, żeby jego e-papieros nawet stał w pionie, bo inaczej coś tam sobie zalewał liquidem i był kłopot.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.
  • 4
@xardas060: Dzięki piękne, popatrzę w wolnej chwili i może nawet podrzucę jakiś link zanim coś zakupię. A jak to jest z tym noszeniem? Trzeba uważać, żeby ten liquid czegoś nie zalał czy nie ma żadnego ryzyka i mogę go mieć nawet do góry nogami? :D