Wpis z mikrobloga

Mirki, Mireczki, Mirunie, na czym układacie #puzzle ?
Nie mogę za bardzo układać na podłodze, więc potrzebuję coś na kształt sztywnej dechy, dykty, którą mogę położyć normalnie na stole, a potem przenieść gdzieś indziej. Widziałam specjalne maty do układania, ale nie wydają mi się sztywne, poza tym niektóre potrafią kosztować nawet 200 złotych.
Nie wiem do jakich sklepów, marketów uderzać, potrzebuję przecież sporej przestrzeni, minimum 100 na 70 cm.
Nie musi być to też jakieś estetyczne, nie zamierzam robić z tego potem obrazka na ścianę.
Pomóżcie ʕʔ
  • 10
@Wredna_pomarancza: Najlepiej jest sobie kupić w jakimś praktikerze, obi, leroy, etc. białą płytę HDF na wymiar. To nie jest drogie - za metr kosztują od 8 do 15 złotych, a cięcie masz gratis. Np tutaj:
https://www.leroymerlin.pl/elementy-mebli-i-okucia/plyty-wykonczeniowe/plyty-hdf/plyta-wykonczeniowa-hdf-lakierowana,p4734,l1896.html
Tylko nie zawsze robią to od ręki. W sezonie remontowym musiałem poczekać 1-2 dni, ale zimą podejrzewam, że nie będzie trzeba.
Kolor oczywiście możesz sobie wybrać, ale na białym widać najlepiej i też dobrze robi
@Wredna_pomarancza: @tranc To prawda - mata jest do kitu. Mam jedną z trefla i jednak na płycie/stole/podłodze układa się dużo lepiej. Ja akurat załapałam się na darmowy odpad (?) u miejscowego stolarza i to była jakaś sklejka czy coś. W każdym razie przypuszczam, że w sieciówce znajdziesz coś takiego za niewielkie pieniądze i do tego dotną Ci na wymiar