Wpis z mikrobloga

Jestem z rozowym cos kolo miesiaca- dwoch. Byly juz sseksy itd,al ona nadal sie mnie wstydzi.Gasi światlo podczas zbliżen, ostatnio dopiero dala sie namowic na zrobienie loda.To normalne? Jest bardzo nieśmiala chociaz znamy swoje ciala i sie kochamy.To z czasem przejdzie? #rozowepaski #zwiazki
  • 26
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: Znam ten ból, tak jakby się ciebie wstydziła mimo że zapewnia że Cię bardzo kocha, chciałbyś żeby się przed Tobą otworzyła ale jest nieśmiała. Miałem podobnie, ogólnie nie będzie łatwo, z czasem jej powinno przejść ale musisz jej w tym pomagać. Mów jej często że ma bardzo seksowne ciało, że cię bardzo kreci ( żeby się dowartościowała, może ma jakieś kompleksy) powiedz jej że bardzo chciałbyś to zrobić przy
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: spoko, przyzwyczai się;) czasem może to zająć więcej czasu, ale nie bierz tego do siebie, bo to pewnie ona ma jakiś kompleks a chce być idealna dla Ciebie. Powtarzaj jej, że jest piękna (oczywiście nie dosłownie, ale np. że podoba Ci się jej brzuszek, albo, że ma cudowny tyłek). Po jakimś czasie uwierzy:P
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: No czyli nieśmiała jest, lepiej trafić nie mogłeś. Takie dziewczyny są wierne bo ciężko mają się przyzwyczaić i otworzyć przed swoim partnerem a co dopiero obcym także jednorazowe numerki, skoki w bok odrazu odpadaja. Popracujcie nad sobą a na pewno będzie dobrze. Ciesz się że na taką dziewczynę trafiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz