Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu utknąłem złomkiem we Wrocławiu, przy Magnolia Parku - padł akumulator.
Szukam po parkingu kogoś kto może pomóc, ale nikt nie miał kabli.

Google mi pomogło: "Policja i straż miejska pomogą Ci odpalić samochód!" - dzwonię na straż miejską, opowiadam sytuację, facet miły mówi że owszem, ale tylko w zimę, a teraz to muszę zadzwonić do policji, oni pomagają cały rok.
No problem!
Dzwonię - i to już przedstawię w formie dialogu.
P: Dzień dobry, policja Wrocław, w czym mogę pomóc?
J: Witam, czytałem i słyszałem od straży miejskiej, że Panowie pomagacie w przypadkach problemu z odpaleniem samochodu.
P: Eee... Sekundka, zapytam kolegów tutaj jak to wygląda w tym momencie
(słychać jak kładzie słuchawkę na blat)
P w tle: Ej, chłopaki, bo dzwoni ktoś, że stoi pod magnolią z rozładowanym akumulatorem
P2: To mu powiedz, że go chyba #!$%@?ło, że tam ktoś pojedzie.
P: Jest Pan tam? Koledzy mówią, że aktualnie nie mamy żadnego radiowozu w tamtej okolicy, także nie pomożemy.
J: No to dziękuję za starania, do usłyszenia.

#truestory
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HHHHHH: No akurat miałem do chaty 100 km więc łapałem się wszystkiego, nawet kumpel był, ale jak podpięliśmy złomka do skutera to musiał go pchać 4 km do domu :P
  • Odpowiedz
@KornixPL:

odrazu mowie, ze nie ja robilem to zdjecie, ani nie mialem nic wspolnego z jego umieszczeniam w gazecie. Sam bylem zdziwiony, jak je dzis zobaczylem. Chcialbym tu wyjasnic dlaczego moje auto tam stalo. Chwile wczesniej doszlo do kolizji skutera. Musialem pojechac dostawczakiem, by zabrac rozbity pojazd. (staly tam tez inne auta, ktore braly udzial w kolizji). W tym roztargnieniu zapomnialem wylazyc swiatla. Niestety po zaladowaniu skutera, auto nie odpalilo.
  • Odpowiedz
@KornixPL: Juz 2 razy mi się zdarzyło pod Magnolią;

Podchodzi facet i pyta:
(F) - Przepraszam, ma Pan chwilę?
Widzę że facet normalnie ubrany, nie będzie chyba prosił o kasę (w myślach już wymyślam wymówkę), a tutaj pada pytanie:
(F) - Pomoże mi Pan, bo akumulator padł, zostawiłem
  • Odpowiedz
@Gorrann: No ja akurat na światłach nie zostawiłem, nie wiem dlaczego zdechł, możliwe że radio było odpalone bez dźwięku, chociaz nie powinno, bo samo się wyłącza jak wyciągnę klucze
  • Odpowiedz
@KornixPL wiesz że możesz złożyć zażalenie/skarge? Jak podasz datę i godzinę to może ktoś dostanie opieprz i jak następna osoba zadzwoni to jej pomogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Przepior86: Już nie pamiętam, ale "pies ich #!$%@?ł" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z policją we Wrocławiu już wszyscy wiedzą jak jest, dzisiaj złożysz skargę, a jutro dostaniesz paralizatorem czy coś
  • Odpowiedz
@KornixPL ja nie wiem, nigdy mi nic nie zrobili ( ), No a tak serio to się takie rzeczy powinno zgłaszać, bo jak ten świat ma być lepszy jak dobrzy ludzie są obojętni? xD
  • Odpowiedz