Wpis z mikrobloga

Wracając do mojego wpisu wcześniejszego: https://www.wykop.pl/wpis/27866059/gryplanszowe-grybezpradu-ja-pieprze-zastanawiam-si/

Jednak zdecydowałem się na tą Terraformację i nawet miałem okazje zagrać już 3 partie i przyznam bardzo dobre wrażenie na mnie i znajomych gra sprawiła :)

Oprócz tego dokupiłem dodatkowe karty do klasyka - Dixit - co by jednak nie mówić gra często wyciągana wśród części znajomych oraz całkiem nowo poznanych osób ;)

Co do gry klimatycznej - tutaj na razie się wstrzymuję. Eldritch Horror na razie przesuwa szalę u mnie by go zakupić (od razu z dodatkiem: Zaginiona Wiedza). Ale cały czas się zastanawiam...

#gryplanszowe #grybezpradu
  • 7
@Mrboo Uważaj na eldritch, posiadłość czy robinsona - możesz zanudzić współgraczy na śmierć, choć osobnikom które nie lubią przegrywać będą się podobało bo najwyżej przegracie razem. Polecam Battlestar, La Cosa Nostra, Spartakus, szeryf z Nottingham czy millenium blades ;)
@Mrboo: Ja po pierwszych partiach Terraformacji mam chyba tylko jeden zarzut - z czasem gromadzenie surowców staje się aż zbyt łatwe. Początkowe fazy rozgrywki IMO ciekawsze.

Ale ogólne wrażenie tak czy siak bardzo dobre. Współgraczom też się podobało!