Wpis z mikrobloga

#spotify #spotifypremium

Halo
z desperacji aż założyłem tu konto, witam wszystkich :>
Może jakiś mirek wie co zaradzić
Chciałem wykupić premium dla studentów na spotify, dodałem swoją karte, potem pokazało się SheerID bym z tego co znam angielski zweryfikował że jestem studencikiem i mi kompa wywaliło w kosmos i trzy orbity dalej, przywróciłem żłoba do żywotności wchodze na konto a tam patrze że opłata 9.99 od spotify pobrana a weryfikacja nie zrobiona, premki jak nie było tak nie ma napisałem na twitterze do Spotifycares i na community support spotify ale nie węsze rozwiązania więc licze na Was.
przecież to 3 piwka miesięcznie a ja nie zamierzam płacić za coś czego nie mam i mieć nie będę :v
Ktoś z Was miał podobny problem lub wie co zrobić?
  • 7
@mizzerny nie, teraz jedynie jednorazowo przez błąd i w każdym przypadku masz podobnie jak płacisz karta i będzie błąd to środki moga się zablokować a płatność nie przejść, ale po paru dniach blokada zejdzie. Możesz jeszcze raz spróbować kupić, powinno się udac, tylko dyszle zablokuje kolejną.
@turok2016 dobra czaje, teraz jednorazowo, nie przeszło to mi oddadzą i potem już nie będą ściągać mi 10 zł i po czasie oddawać, jak oddadzą mi tą dyche to spróbuje jeszcze raz tym razem zweryfikuje sie jako student