Wpis z mikrobloga

@Lord6Infamous: Spoko, jak tylko na wykopie nagminne przestanie być tagowanie per "lewactwo" każdej opinii, która nie jest na prawo od Korwina, to i ja z chęcią zacznę rozpoznawać te niuanse między prawakiem a narodowcem.
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: "problem" z traktowaniem Murzynów u nas w Polsce polega na tym, że wciąż (nie)stety nie jest ich u nas wystarczająco dużo, żeby się ludziom "opatrzyli" - szczególnie tym z prowincji i (być może to moja błędna opinia wynikająca z nieznajomości tematu) niewielki ich odsetek w ogóle interesuje się tym, żeby czuć się Polakami (lub tutejszymi) skoro już tu mieszkają. (Bawer zdaje się urodził się w Polsce?)
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Bawer urodził się w Krakowie, bokser Izuagbe Ugonoh w Szczecinie i tez sie czuje patriotą i kocha Polske.
Pewnie racja z tym przyzwyczajeniem. Pamiętam jak w licbazie miałem kiedys zioma z Kuby i też na poczatku było zdziwienie ale po tygodniu juz nikt na to nie zwracał uwagi. To jest tylko i wylacznie kolor skory czyli zadna bariera.
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: To juz problem zachodu a nie nasz. A ja to im sie wcale nie dziwie. Lewicowd elity stworzyły dla nich swoistą karte do wyjscia z więzienia. Wszystko masz na tacy, wszystko Ci wolno bo jak nie tk wystarczy wspomniec o kolorze swojej skory. Przeciez ci czlonklwie BLM to sie muszą codziennie ze smiechu tarzac, ze ktos im ta szopke finansuje. Zapraszają ich do studia, robią wywiady jedyny ich cel
  • Odpowiedz
@Kamill: też dziś o to pytałem, pewnie jest mu cholernie przykro, ale jak to mówią- chcącemu nei dzieje sie krzywda, wiedział z kim maszeruje
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: Tu przy każdym znalezisku o Izu pojawiają się komentarze, że czarny nie jest i nigdy nie będzie Polakiem. Co prawda te komentarze zbierają więcej minusów niż plusów, ale jest jednak sporo ludzi, którzy myślą, że w ich żyłach płynie jakaś magiczna krew wielkich białych przodków, co zdaje się definiować ich narodowość.
  • Odpowiedz