Wpis z mikrobloga

Czas na zmianę telefonu. Zastanawiam się nad 8 lub 8plus, X dla mnie jest za brzydki. Chodzi mi o rozmiar, telefon głównie do pracy plus netflix. Więc myślałem o 8 plus, bo wygodniej ogląda się na większym ekranie. Jednak tak duży ekran jest mocnym obciążeniem/niewygodą? Ma ktoś może i podzieli się wrażeniami?
#iphone #apple
  • 12
@gaz24wolga: też tak mówiłem aż nie zmieniłem na +. Na plus na pewno bateria, aparat(-y), większy ekran to przyjemniejsze przeglądanie stron, aplikacji etc. Na delikatny minus właśnie ten rozmiar ale idzie się przyzwyczaić i na pewno nie uwiera tak w kieszeni jak myślałem.
@Cineczeq: pytaj o co chcesz - postaram się pomóc.
@Cineczeq: miałem 6 Plus i o ile z początku byl ogromny efekt wow (wygoda przeglądania stron itd) tak po chwili zaczęło męczyć. Telefon zbyt szeroki, aby komfortowo trzymać i korzystać w jednej ręce, wyciąganie go z kieszeni to dramat. Zraziłem się tak bardzo, że kupiłem SE. Jeśli chodzi o komfort użytkowania - cudo, z ciekawości odpaliłem Speedtesty - pomimo wieku nadal walczy np. z galaxy s8 jak równy z równym. Gdybym