Wpis z mikrobloga

dobra a teraz tak na poważnie. Czy komuś doszła paczka w przeciągu ostatniego miesiąca o jakiejś znacznej wartości z GEARBEST? Bo pozytywnych opinii ostatnio nie słyszałem :)

Myślę (w sumie już prawie kupiłem, tylko jeszcze nieopłacone, mam 24h) o notebooku xiaomi pro 15.6 za 860$. Oczywiście płatność paypalem. Ale nie chce mi się na pół roku blokować pieniędzy w razie oszustwa na gearbescie..?
#gearbest #porada #cebuladeals #zakupyzchin #paypal #revolut
  • 21
  • Odpowiedz
Czy komuś doszła paczka w przeciągu ostatniego miesiąca o jakiejś znacznej wartości z GEARBEST?


@t3rmos: nawet kilka, w przyszłym tygodniu kolejne

o notebooku xiaomi pro 15.6 za
  • Odpowiedz
@t3rmos: Bez przesady, bywają przestoje, co by nie mówić paczka idzie do UK, a później do nas, idzie przez pół świata, to że są jakieś opóźnienia - no bywa, każdy by chciał w tydzień paczkę bez VATu, ale tak nie jest, Gearbest wysyła paczkę i już nie ma nad nią wielkiej kontroli, także jak coś nie dojdzie to często oni sami nie wiedzą o co kaman, także bym nie przesadzał
  • Odpowiedz
to że są jakieś opóźnienia - no bywa, każdy by chciał w tydzień paczkę bez VATu,


@TomdeX: najlepiej to żeby jeszcze dopłacili za zakup, paczka następnego dnia bez VAT i z podziękowaniami od prezesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@t3rmos:
priorityline jest wysyłką w której nie czas jest ważny ale brak (o którym od dawna nie bylo słuchać) VAT bo to jej główna zaleta, jeśli
  • Odpowiedz
no ale dobra, kupa cierpliwych czeka i uspokaja się wzajemnie, ale jakoś tak mega dużo głosów, którym przyszła przesyłka w ciągu ostatniego miesiąca przyszła to ja nie widzę...? czy źle pacze?
  • Odpowiedz
ale jakoś tak mega dużo głosów


@t3rmos: mega dużo to było 2 miesiące temu jak Priorityline totalnie się zatkało

którym przyszła przesyłka w ciągu ostatniego miesiąca przyszła to ja nie widzę...? czy źle
  • Odpowiedz
@Andczej: "nawet kilka" - kiedy Ci ostatnie przesyłki przyszły? i o jakiej wartości?

@ConanLibrarian: znaczna wartość to np laptok w cenie 1000$; przeciwieństwo dużej wartości to słuchawki w cenie 10$. teraz łatwiej o odpowiedź? :>
  • Odpowiedz
  • 0
@t3rmos
Jeśli chodzi o dostarczenie to wszystko mi przeszło a wręcz raz musiałem wysłać kamerę do naprawy i obawiałem się że jak ja wyśle na drugi koniec świata to przepadnie jak kamień w wodę ale wróciła ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz