Wpis z mikrobloga

Zostałem właśnie pozytywnie zaskoczony oświadczeniem organizatorów Marszu Narodowego w temacie rasistowskich transparentów:

- W naszej ocenie jako organizatorów było to bulwersujące i zaskakujące. Nie spodziewaliśmy się tego. W przyszłym roku będziemy się starali, aby osoby, które tak się zachowują nie były dopuszczone do udziału w naszym marszu - powiedział Damian Kita.


Przyznanie się do błędu i obietnica poprawy.

...ale jak widzą te samo wydarzenie, które zostało potępione przez organizatorów marszu nasi wykopowi użyszkodnicy?

Ale o co ci chodzi? Jaki rasizm? Biała Europa to fakt - 80-90% populacji to ludzie biali.

Gniję z Polaków przyjmujących #!$%@? zachodnie podejście do rasizmu. Jeszcze zacznijcie przepraszać za kolonie albo nie wiem, ucisk niewolników xDDD

masz coś przeciwko Białym?

Dwa napis biała Europa sam w sobie nie jest rasistowski tylko historycznie poprawny


Już nawet skrajni narodowcy nie chcieli się identyfikowac z tymi ludźmi, ale wykopkom to nie przeszkadza.

#rasizm #4konserwy #neuropa #shitwykopsays #marszniepodleglosci
Magromo - Zostałem właśnie pozytywnie zaskoczony oświadczeniem organizatorów Marszu N...

źródło: comment_msy069d0YZ2tPJEdBnuxRMCVvTmj0A4m.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Magromo: No i znowu. Przecież organizatorzy robili tak co roku. Tylko nagle ktoś jest zaskoczony. Większość waszych opinii na temat organizatorów i marszu wynika z waszej niewiedzy. Oczywiście nie przeszkadzało to nazywać Bosaka, Tumanowicza i innych faszystami.
  • Odpowiedz
@Magromo: Bo ci ludzie nie byli jakkolwiek związani z organizatorami MN - mała grupa, której zrobiono zdjęcia, o czym środowisko lewicowo-liberalne doskonale wie, ale woli uprawiać kłamliwą retorykę i nazywać cały MN "marszem faszystów".
@lakukaracza_: A Twoja żona znowu pokaże cycki w imię tej sprawy?
  • Odpowiedz
@Magromo:

Marsz MN był marszem faszystów i głupotą jest temu zaprzeczać


Głupotą jest tak uważać. 95% idących w MN to zwykli ludzie, jakkolwiek niezwiązani z żadną organizacją. Są przy tym regularnie obrażani, nazywani faszystami albo neonazistami. Ale jak wolicie - potem zostaje płacz i zgrzytanie zębów, bo na marsze lewicy przychodzi garstka ludzi, bo mało kto chce się z Wami identyfikować.
  • Odpowiedz
95% idących w MN to zwykli ludzie, jakkolwiek niezwiązani z żadną organizacją. Są przy tym regularnie obrażani, nazywani faszystami albo neonazistami.


@Venro: Jeśli ktoś idzie na marsz organizowany przez nacjonalistów i faszystów, ręka w ręke z ludźmi niąsącymi swoje faszystowskie flagi, wysł#!$%@? jak z głośników lecą nacjonalistyczne i faszystowskie treści, to nie ma prawa mówić że "nie wiedział" albo że to nie ma znaczenia.
Nikt ich nie zmuszał do manifestowania
  • Odpowiedz
Zostałem właśnie pozytywnie zaskoczony oświadczeniem organizatorów Marszu Narodowego w temacie rasistowskich transparentów:


- W naszej ocenie jako organizatorów było to bulwersujące i zaskakujące. Nie spodziewaliśmy się tego.

W przyszłym roku będziemy się starali, aby osoby, które tak się zachowują nie były dopuszczone do udziału w naszym marszu - powiedział Damian Kita.

✓ Przyznanie się do błędu i obietnica poprawy.


@
  • Odpowiedz
@Magromo: W marszach KOD i ORP jedną z twarzy był Jerzy Nasierowski - człowiek, który wraz ze swoich kochankiem zamordował kobietę. Idąc tym tropem - gratuluję stania w jednym rzędzie ze zwyrodnialcami.
  • Odpowiedz
...ale jak widzą te samo wydarzenie, które zostało potępione przez organizatorów marszu nasi wykopowi użyszkodnicy?


Ale o co ci chodzi? Jaki rasizm? Biała Europa to fakt - 80-90% populacji to ludzie biali.

Gniję z Polaków przyjmujących #!$%@? zachodnie podejście do rasizmu. Jeszcze zacznijcie przepraszać za kolonie albo nie wiem, ucisk niewolników xDDD

masz coś przeciwko Białym?

Dwa napis biała Europa sam w sobie nie jest rasistowski tylko historycznie poprawny
  • Odpowiedz