Wpis z mikrobloga

Zostałem właśnie pozytywnie zaskoczony oświadczeniem organizatorów Marszu Narodowego w temacie rasistowskich transparentów:

- W naszej ocenie jako organizatorów było to bulwersujące i zaskakujące. Nie spodziewaliśmy się tego. W przyszłym roku będziemy się starali, aby osoby, które tak się zachowują nie były dopuszczone do udziału w naszym marszu - powiedział Damian Kita.


Przyznanie się do błędu i obietnica poprawy.

...ale jak widzą te samo wydarzenie, które zostało potępione przez organizatorów marszu nasi wykopowi użyszkodnicy?

Ale o co ci chodzi? Jaki rasizm? Biała Europa to fakt - 80-90% populacji to ludzie biali.

Gniję z Polaków przyjmujących #!$%@? zachodnie podejście do rasizmu. Jeszcze zacznijcie przepraszać za kolonie albo nie wiem, ucisk niewolników xDDD

masz coś przeciwko Białym?

Dwa napis biała Europa sam w sobie nie jest rasistowski tylko historycznie poprawny


Już nawet skrajni narodowcy nie chcieli się identyfikowac z tymi ludźmi, ale wykopkom to nie przeszkadza.

#rasizm #4konserwy #neuropa #shitwykopsays #marszniepodleglosci
Magromo - Zostałem właśnie pozytywnie zaskoczony oświadczeniem organizatorów Marszu N...

źródło: comment_msy069d0YZ2tPJEdBnuxRMCVvTmj0A4m.jpg

Pobierz
  • 40
@Magromo: Bo ci ludzie nie byli jakkolwiek związani z organizatorami MN - mała grupa, której zrobiono zdjęcia, o czym środowisko lewicowo-liberalne doskonale wie, ale woli uprawiać kłamliwą retorykę i nazywać cały MN "marszem faszystów".
@lakukaracza_: A Twoja żona znowu pokaże cycki w imię tej sprawy?
@Magromo:

Marsz MN był marszem faszystów i głupotą jest temu zaprzeczać


Głupotą jest tak uważać. 95% idących w MN to zwykli ludzie, jakkolwiek niezwiązani z żadną organizacją. Są przy tym regularnie obrażani, nazywani faszystami albo neonazistami. Ale jak wolicie - potem zostaje płacz i zgrzytanie zębów, bo na marsze lewicy przychodzi garstka ludzi, bo mało kto chce się z Wami identyfikować.
95% idących w MN to zwykli ludzie, jakkolwiek niezwiązani z żadną organizacją. Są przy tym regularnie obrażani, nazywani faszystami albo neonazistami.


@Venro: Jeśli ktoś idzie na marsz organizowany przez nacjonalistów i faszystów, ręka w ręke z ludźmi niąsącymi swoje faszystowskie flagi, wysł#!$%@? jak z głośników lecą nacjonalistyczne i faszystowskie treści, to nie ma prawa mówić że "nie wiedział" albo że to nie ma znaczenia.
Nikt ich nie zmuszał do manifestowania patriotyzmu
Zostałem właśnie pozytywnie zaskoczony oświadczeniem organizatorów Marszu Narodowego w temacie rasistowskich transparentów:


- W naszej ocenie jako organizatorów było to bulwersujące i zaskakujące. Nie spodziewaliśmy się tego.

W przyszłym roku będziemy się starali, aby osoby, które tak się zachowują nie były dopuszczone do udziału w naszym marszu - powiedział Damian Kita.

✓ Przyznanie się do błędu i obietnica poprawy.


@Magromo:
Nie spodziewali się faszystów i rasistów wygłaszających swoje hasła?
Jak nie,
@Magromo: W marszach KOD i ORP jedną z twarzy był Jerzy Nasierowski - człowiek, który wraz ze swoich kochankiem zamordował kobietę. Idąc tym tropem - gratuluję stania w jednym rzędzie ze zwyrodnialcami.
...ale jak widzą te samo wydarzenie, które zostało potępione przez organizatorów marszu nasi wykopowi użyszkodnicy?


Ale o co ci chodzi? Jaki rasizm? Biała Europa to fakt - 80-90% populacji to ludzie biali.

Gniję z Polaków przyjmujących #!$%@? zachodnie podejście do rasizmu. Jeszcze zacznijcie przepraszać za kolonie albo nie wiem, ucisk niewolników xDDD

masz coś przeciwko Białym?

Dwa napis biała Europa sam w sobie nie jest rasistowski tylko historycznie poprawny

Już nawet skrajni