Wpis z mikrobloga

Zostałem właśnie pozytywnie zaskoczony oświadczeniem organizatorów Marszu Narodowego w temacie rasistowskich transparentów:

- W naszej ocenie jako organizatorów było to bulwersujące i zaskakujące. Nie spodziewaliśmy się tego. W przyszłym roku będziemy się starali, aby osoby, które tak się zachowują nie były dopuszczone do udziału w naszym marszu - powiedział Damian Kita.


Przyznanie się do błędu i obietnica poprawy.

...ale jak widzą te samo wydarzenie, które zostało potępione przez organizatorów marszu nasi wykopowi użyszkodnicy?

Ale o co ci chodzi? Jaki rasizm? Biała Europa to fakt - 80-90% populacji to ludzie biali.

Gniję z Polaków przyjmujących #!$%@? zachodnie podejście do rasizmu. Jeszcze zacznijcie przepraszać za kolonie albo nie wiem, ucisk niewolników xDDD

masz coś przeciwko Białym?

Dwa napis biała Europa sam w sobie nie jest rasistowski tylko historycznie poprawny


Już nawet skrajni narodowcy nie chcieli się identyfikowac z tymi ludźmi, ale wykopkom to nie przeszkadza.

#rasizm #4konserwy #neuropa #shitwykopsays #marszniepodleglosci
Magromo - Zostałem właśnie pozytywnie zaskoczony oświadczeniem organizatorów Marszu N...

źródło: comment_msy069d0YZ2tPJEdBnuxRMCVvTmj0A4m.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Magromo:

Urojone? To w tym marszu nie szło 60 tysięcy ludzi z własnej woli? Może ktoś ich zmusił?


Szli z polskimi flagami, jednocześnie nie będąc jakkolwiek związana z tymi paroma banerami, które się tam pojawiły. To sukces MN - z roku na rok frekwencja podobna lub większa i ludzie się nie zniechęcają Waszą ciągłą histerią, bo dobrze wiedzą, jak bardzo jest to odległe od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Szli z polskimi flagami, jednocześnie nie będąc jakkolwiek związana z tymi paroma banerami, które się tam pojawiły. To sukces MN - z roku na rok frekwencja podobna lub większa i ludzie się nie zniechęcają Waszą ciągłą histerią, bo dobrze wiedzą, jak bardzo jest to odległe od rzeczywistości.


@Venro: Szli w marszu ZORGANIZOWANYM przez środowiska nacjonalistyczne. Stali pod podium z którego mowy wygłaszał WŁOSKI NEOFASZYSTA.

SZLI za szowinistycznymi, faszystowskimi, rasistowskim transparentami.
SZLI w otoczeniu ludzi którzy wygłaszali
  • Odpowiedz
@Magromo:

...bo nie są skrajnymi lewicowcami tylko skrajnymi prawicowcami?


Masz zdecydowanie problem z postrzeganiem proporcji, skoro sądzisz, że 60 tysięcy ludzi idących w MN to "skrajni
  • Odpowiedz
@Venro: Nie można wszystkich wrzucić do jednego wora ale też nie można zaprzeczyć,że marsz przyciąga wiele ideologicznych skrajności które mają swój punkt widzenia czym powinna być Polska i kim powinien być prawdziwy Polak patriota
  • Odpowiedz
> Szli w marszu ZORGANIZOWANYM przez środowiska nacjonalistyczne.

W pełni legalnie działające. Chcesz odbierać komuś prawo do legalnego działania?


@Venro:
  • Odpowiedz
@graf_zero:

Chodzi o to te 60 tys ludzi PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ za to z kim i pod jakim hasłem maszerują.


60 tysięcy ludzi ponosi odpowiedzialność i ma się czuć winne, bo w tłumie pojawiła się mała grupa z banerem, który należy uznać za naganny? W tym właśnie Wasz problem - nie dostrzegacie, jak absurdalnie traktujecie problem. On jest marginalny, tak jak marginalna względem liczebności marszu była ta grupa.
  • Odpowiedz
60 tysięcy ludzi ponosi odpowiedzialność i ma się czuć winne, bo w tłumie pojawiła się mała grupa z banerem, który należy uznać za naganny? W tym właśnie Wasz problem - nie dostrzegacie, jak absurdalnie traktujecie problem. On jest marginalny, tak jak marginalna względem liczebności marszu była ta grupa.


@Venro: Marginalna ilościowo, to prawda. Ale istotna pod względem znaczenia.
Choćby dlatego że marsz na całym świecie zyskał miano neonazistowskiego, czy faszyzującego.
Och, ja wiem że to ze względu na ignorancję i niewiedzę obserwatorów i komentatorów.
Ale organizatorom powinno zależeć na tym aby powodów do błędnego odczytania marszu
  • Odpowiedz
Nie spodziewaliśmy się tego.


@Magromo: w #!$%@? się nie spodziewali, jak co roku jest tak samo.
Do tego ten "rasowy separatyzm" MW.
Co Ty łykasz?
  • Odpowiedz
@Magromo: #!$%@? byłem tam i widziałem ich. Grupa maks 100 osób ubrani w jakieś czarne ciuchy i #!$%@? slogany i wszyscy teraz o nich gadają. Wkurza mnie to, skąd oni się w ogóle wzięli, co to za grupa?
  • Odpowiedz
@Magromo: Co roku ta sama historia. Coś się dzieje, jakieś hasła lub transparenty - "nie, to nie nasi ludzie". Chyba nikt na to się nie łapie. Zresztą sam rzecznik MW dokładnie pokazał poziom intelektualny i logikę tych środowisk.
  • Odpowiedz