Wpis z mikrobloga

@Chicane: w naszych sklepach większość marynarek ma jeden zasadniczy problem - za krótkie rękawy i to #!$%@? slimowanie. Jak pasuje w ramionach to na brzuchu jest wór, jak dobrze leży w talii to ni #!$%@? nie wcisnę się w ramionach. Rękawy obcisłe jak w jakichś golfach kończą się 5 cm przed nadarstkiem. Także podziękuję polskim sklepom póki co.
  • Odpowiedz
@Zakkalec: wierzysz że w marynarkach szytych na chińczyków będzie lepiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) może szukaj krawca który uszyje marynarkę dopasowaną do Ciebie? ewentualnie kupić taką, którą można by delikatnie przerobić u krawca żeby lepiej leżała.
  • Odpowiedz
@Zakkalec: porównywałem kiedyś ich rozmiary z naszymi i proporcje były bardzo podobne, może na tych Twoich jest lepiej. Prawda, że u nas #!$%@? są i bardzo często są za szerokie w talii :c No a na akcjach ali głównie są słabe materiały. Ale tak, wyglądają (przynajmniej na zdjęciach) spoko :D
  • Odpowiedz
w naszych sklepach większość marynarek ma jeden zasadniczy problem - za krótkie rękawy


@Zakkalec: W każdej marynarce, jaką mierzyłem, rękawy były za długie i nie wystawał mankiet od koszuli. Masz jakieś super długie ramiona?
  • Odpowiedz
@ponton: jak rozłożę ręce to mam tak jak wzrostu 180 cm. Ale obwód klatki 112 cm, a w barkach razem z klatką 138 cm. Więc siłą rzeczy rękawy robią się krótkie bo góra rozpycha wszystko
  • Odpowiedz