Wpis z mikrobloga

@MartinoBlankuleto: Pic rel? 1 "murzyn" w 2015 też był. Szokujące, maszerujacy to przeżyli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem tez że idąc dalej: "Ziemia dla ziemniaków", oraz "księzyc dla księży" to piękne hasła regulujace obowiązki kartofli oraz pasterzy wobec ciał niebieskich ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polska jest dla wszystkich, kazdy jej obywatel względem kraju ma obowiązki, które winien wypełniać. Nie ważne skąd pochodzi,
  • Odpowiedz
@grubson234567: Zwyczajnie skłamałeś, mówiąc, że to hasło pojawiało się "zanim uruchomiono propagandę", która nazywasz obecność murzyna czy azjaty. Wiesz dobrze, że to kłamstwo, ale nadal w nie brniesz.

Ziemia dla ziemniaków, czy księża na księżyc to sprowadzanie do absurdu, ludzie nie mając kontrargumentów, redukują sobie stres poprzez próbę ośmieszania przeciwnika. Sformułowanie Polska dla Polaków, nie jest równoznaczne ze stwierdzeniem Polska tylko dla Polaków, podobnie jak nazwa domek dla psa, nie oznacza,
  • Odpowiedz
Zwyczajnie skłamałeś, mówiąc, że to hasło pojawiało się "zanim uruchomiono propagandę", która nazywasz obecność murzyna czy azjaty. Wiesz dobrze, że to kłamstwo, ale nadal w nie brniesz.


@MartinoBlankuleto: oskarżasz mnie, a sam nie przytoczyłeś dowodu na swoje kłamliwe tezy. Jak pisałem wcześniej. Pic rel.

polecam jakiś kurs logiki formalnej

W przeciewieństwie do ciebie z logika nie mam problemów, a tym bardziej logika formalną czy matematyczną, którą łącznie studiowałem przez ponad 1,5
  • Odpowiedz
Jeśli nie potrafisz dostrzec, że ekstrapolacja hasła Polska dla Polaków, na zdanie Ziemia dla ziemniaków stanowi przedmiot logiki formalnej, to wiesz dlaczego studia trwają minimum 3 lata, a nie tylko 1,5 roku. Używasz argumentów i pojęć z zakresu logiki, ale nie podajesz przykładów z mojej wypowiedzi. Nie wiem, co jest w tym przypadku dużym kwantyfikatorem ogólnym.

Pomijając tema hasła, dlaczego odbiłeś od tematu kłamstwa, czy przyznajesz się do niego, czy jednak brniesz?
  • Odpowiedz
Pomijając tema hasła, dlaczego odbiłeś od tematu kłamstwa, czy przyznajesz się do niego, czy jednak brniesz?


@MartinoBlankuleto: Nie dość że to ty jesteś kłamcą, i formułujesz tezy bez dowodów, o który proszę po raz 3. To teraz celowo mnie nawet nie wołasz do odpowiedzi. Najs. Powoływałeś się na "logikę formalną" apropo swoich tez na znaczenie hasła. teraz odwracasz temat do góry nogami, atakując znowu mnie.

Jesteś trollem. Zakłamanym na dodatek. Życzę
  • Odpowiedz