Wpis z mikrobloga

Jeszcze taka refleksja po marszu. Przeraża mnie myśl że wymiana ludzi na "górze" policji wystarczyła aby całkowicie zmienić jej zachowanie podczas Marszu. Nie ma już zorganizowanych grup do prowokacji jak i absurdalnych zachowań. Poprzedniej władze zamieszki były na rękę więc policja je załatwiała. Obecnej bardzo zależy żeby było spokojnie więc policja robi wszystko aby tak było. Usuwa się prowokatorów z trasy Marszu i obstawia najróżniejsze punkty zapalne. Szkoda że nie można tak było od razu. Przecież na dole to są ci sami ludzie.

#marszniepodleglosci #4konserwy
Pobierz PatologiiZew - Jeszcze taka refleksja po marszu. Przeraża mnie myśl że wymiana ludzi ...
źródło: comment_zc5sGGpKCTZHw0OALZXgzYjEFZ33Nibl.jpg
  • 21
Nie masz może tego zdjęcia w lepszej rozdzielczości? Widziałem to z napisem "STRANGER THINGS" I było w lepszej a mi zależy na takim bez "STRANGER THINGS"
@FrasierCrane:

Sugerowanie że przeciętny sebiks walczy z policją za swoją opcję polityczną to beczka śmiechu.
W moim wpisie oceniam TYLKO I WYŁĄCZNIE inne zachowanie policji. Zamiast konfliktu można się z nimi dogadać. Obstawiają co trzeba a tam gdzie są zbędni usuwają się w cień. Nie wysyłają idiotów w kominiarkach tylko po to żeby nakręcać dresów. To są suche fakty.