Wpis z mikrobloga

bo mam tu konto od lat i w btc siedzę od ok roku ale wstydzę się, że jestem takim frajerem, że inwestuję poważne pieniądze w coś, w co wierzę a jednocześnie chcę na tym zarobić a wszyscy #!$%@? oświeceni "bitcoiniarze" z tym księdzem pawlo74 na czele udają, że wszystko jest w porządku. I dlatego zakładam nowe konto żeby to napisać a raczej w nerwach wyżalić się, bo brak mi odwagi aby się
@escabor: No jak widać nie taki słaby bait skoro odpisałeś. Ale nie mam na celu udowadniać Ci, że jest inaczej. Może nie zrozumiałeś wpisu. Mam internet, piszę co chcę. Jestem po prostu zły, bo nie mam #!$%@? na to wpływu. I jedyną opcją jest po prostu zostawienie tego w #!$%@?. Czytaj: zajarałeś się kiedyś czymś, co może być kolejnym krokiem w rozwoju wszystkiego, co nas otacza ale #!$%@?, nie wyszło to
@nobrozita: No niestety, goście chcą przejąć kryptowalutę. Przecież praktycznie całe BCH należy do Jihadystów. I co? I nic. Ludzie się cieszą. Niestety BTC jest za mały finansowo by być hiper wystarczalny, wpływy minerów (złych) maleją, ale ciągle za mało
@nobrozita: Dodam jeszcze, że drugim problemem jest to, że ludzie nie chcą ładować nowych technologii, które ma Bitcoin. Segwit nie rozwiązałby problemu, ale troszkę go zmniejszył - i co? I nic.
@nobrozita:

wszyscy #!$%@? oświeceni "bitcoiniarze" z tym księdzem pawlo74 na czele udają, że wszystko jest w porządku. I dlatego zakładam nowe konto żeby to napisać a raczej w nerwach wyżalić się, bo brak mi odwagi aby się narazić na ostracyzm tych #!$%@?ów


...
idź na targ sobie jajka kupić xD
nie rozumiem jak można się przejmować opinią pawlo
to chyba te xenoestrogeny w wodzie ( ͡° ʖ̯ ͡°
@megaloxantha: Powinienem napisać BCH, bo też temu projektowi kibicujesz. 8MB przyrost z blokiem oznacza ponad 1GB dziennie danych (jeśli dobrze policzyłem), więc rocznie przyrost ~400GB. Jak chcecie to przechowywać, bo zakładam, że większość nodów nie ma w perspektywnie 10 lat 4TB wolnego miejsca (czy nawet więcej).

Segwit2x wspiera LN (przynajmniej teoretycznie), ale BCH nie. Oznacza to, że nie zeskaluje się przy większym ruchu i opłaty będą rosły nieźle.
@megaloxantha: Lubię Cię, bo jesteś niezłym #!$%@?ńcem i czasem coś sensownego napiszesz, dlatego Ci odpowiem (już taki jestem dobry ;) ) Mianowicie, cena btc - wiadomo, seba z januszem wpłacili 100pln i chcą zarobić. Każdy chce. Ale ja np. nie chcę zarobić, już dawno zarobiłem. I to nie w internecie. (precyzuję, bo zaraz kuc jakiś mi napisze, że mnie dupa piecze, bo wsadziłem siano i nie mogę sprzedać czy coś) Ja
@fervi: Nie trzeba tego przechowywać jak się doda utxo commitments, czyli każdy blok ma hash listy ze stanami kont.
A LN nic nie skaluje, to jest mem. Nie będę się powtarzać - ostatnio zabrakło ci argumentów i tyle tego było.

Teraz już tak nie wierzę w bch bo zagłębiłem się w to głębiej i developerzy mało rozumieją. To będzie fork z większym blokiem i tyle. Lepszy od bitcoin core ale konkuruje
Nie trzeba tego przechowywać jak się doda utxo commitments, czyli każdy blok ma hash listy ze stanami kont.

Aha no i ethereum ma swój odpowiednik utxo commitments :) Więc nie trzeba przechowywać dużego blockchaina.


@megaloxantha: Który ma wady.

W przyszłości będzie PoS


Czysto teoretycznie system PoS można przejąć