Wpis z mikrobloga

@SET: artefakty są ogólnie drogie w antykwariatach, możesz spróbować wytargować jakąś dobrą cenę z tymi rzeczoznawcami. niektóre sięgają poprzednich epok i mogą być warte po prostu miliony :p
  • Odpowiedz
@SET: zrobić, sprzedać, kupić nowe :) hehehe ogólnie naprawiana karta to już kicha,... chyba że nie będzie obciążana specjalnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Tym co śmieszkują ch wiadomo gdzie ;). sprawdzałem na innym slocie PCI express i to samo nawet system się nie załaduje bo się zacina i caly ekran postrzępiony itd wynika z tego ze to artefakty.karta juz wczesniej sypala mi bluescreeny a teraz to co na screenach :(
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kamex11 ale do kart stosują luty bezołowiowe i ponoć lipa wymaga tez wyższej temperatury też pochodzi chwilę albo już nie odpali
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Myślę zamiast wygrzewać kupić coś nowego w rozsądnej cenie :/ macie jakieś dobre karty ?
  • Odpowiedz
@SET: Jeśli ma pójść na śmietnik to nic Ci nie szkodzi spróbować. I tutaj nie chodzi o ołów tylko o cynę jeśli dobrze pamiętam i tą kartę na 100% da się wygrzać
  • Odpowiedz
@SET: Wszystko zależy od twoich możliwości. Jeśli nie przesadzisz z pieczeniem to jest to proces względnie bezpieczny i jeśli nie pomoże to hot-air też ma nikłe szanse. Podaj zasilacz, proca i budżet to już Ci będziemy myśleć nad zamiennikiem gdyby nie pykło mimo wszystko
  • Odpowiedz