Wpis z mikrobloga

@mihaumihau: większość moich transakcji dokonuję za pomocą karty, są jednak jeszcze tradycyjne przelewy czy też płatności gotówką.

No i bank mi nie grupuje wydatków, więc dokładnie nie wiem ile wydaję na utrzymanie, na żywność, rozrywkę, a ile zwyczajnie #!$%@? na głupoty xD
@mihaumihau: dzięki, konkretna propozycja ;) Ale niekoniecznie musi to być jakaś apka ze sklepu M$.

Ogólnie zrobiłem sobie mały research i wszystkie apki wydają mi się takie... archaiczne.
@mihaumihau: fakt, ostatnio uzupełniam sobie tabelkę na koniec miesiąca, albo dopiero w połowie następnego. Wtedy też nie ma się pewności, że czegoś się nie pominęło, zwłaszcza tych gotówkowych transakcji, ale one są na tyle rzadkie i na małe kwoty, że w zasadzie można pominąć ;)

W ogóle próbuję zacząć na poważnie prowadzić takie zapiski, głównie dlatego, że postanowiłem zacząć oszczędzać na konkretny cel, a nic tak nie motywuje do tego jak
@Lookazz: hmmm.... jedni zbierają znaczki, inni kapsle. Ty zacznij zbierać paragony. Skonstruuj sobie listwę z gwoździem (jeśli masz dzieci to spiłuj czubek i zabezpiecz przed dostępem) i napierdzielaj na gwóźdź paragony. Ważne żeby wprowadzić dane w jakieś 3-5mcy bo później mogą wyblaknąć ;)