Wpis z mikrobloga

Zobaczcie, ile negatywnych artykułów poświęconych Dudzie jest obecnie na głównej stronie niezależnej.

Dodatkowo zwróćcie uwagę na dobór zdjęć - dziwne miny, przygarbione schodzenie ze sceny. Przekaz jest jasny.

To już wygląda na otwartą wojnę.

#neuropa #polityka #tysiacurojenniezaleznychmediow #polska #duda #bekazpisu
Pobierz
źródło: comment_7I9XgdnU0GnD7p77jCYbSdTt9yUkpcWf.jpg
  • 19
Zachowania pisowskich scierwomediow to klasyka - nihil novi sub sole. Co do samego Dudela - moze sobie wykminil, ze wladza ktora bezprawnie zagarnia PiS bedzie i tak dla Kaczafiego a Trybunal Stanu obejmie jednak jego jako prezydenta - no i wydygal? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gluptaki: Prawda jest taka, że PiS nikogo zamiast Dudy nie wystawi, bo podzieliliby głosy konserw na pół, co byłoby strzałem w stopę. Nie wiem co próbują uzyskać, ale wydaje mi się, że na atakowaniu Dudy tylko stracą.
@Tarec: czy ja wiem. Dudeł nie istniał przed wyborami. Szydło też nie. Wyciągną kolejnego czarodzieja z kapelusza. Wymagania - ma się dobrze prezentować, uczyć się na pamięć co ma mówić i nie fikać. Dadzą radę, ciemny lud to kupi.
@Gluptaki: Nie istniał, ale już istnieje, bo go wypromowali. Wielu ludzi go chwali, a nawet jest z niego dumna. Wiadomo, że najtwardszy beton zrobi tak, jak im powiedzą w niezależnej, ale ci nieco bliżej środka mogą się tak szybko od niego nie odwrócić, tym bardziej, że prezencję facet ma.
Wiem, że nie takich ludzi się w polityce niszczy, ale mimo wszystko stosowanie metody "dziel i rządź" na własnym elektoracie to IMO