Wpis z mikrobloga

panowie powiedzcie mi kilka rzeczy proszę:

1. Skąd wziąć i jak zainstalować takiego inżyniera wyścigowego co mi gada różne rzeczy podczas wyścigu. Jeden kolega wrzucił filmik pod spodem i przydało by kmi się coś takiego.

2. czy jest jakaś apka dla AC, która pokazywała by na żywo czasy do poszczególnych kierowców? Bo te które są w AC pokazują jakieś niestworzone rzeczy i nigdy nie wiem co się na torze dzieje. Raz pokazuje mi 7sekund za chwile mam 52 sekundy za chwile znowu kreski i nic nie ma... czasem miejsca mi się zmieniają jak szalone... #!$%@?ące to jest.

3. Co mam zrobić żeby mieć powtórkę całego wyścigu, a nie ostatnie 5 minut?
#acleague #assettocorsa
  • 11
@dryndol: 1. Mod nazywa się Crewchief. Sam go nie mam, ale pewnie instaluje się go jak każdy inny, wrzucasz pliki do folderu a w opcjach w grze ustawiasz jak ma działać.

2. Ja korzystam z Realtime, ona jest od Kunosów, nie wiem czy próbowałeś i właśnie o niej mówisz, że jest zbugowana? Nie przypominam sobie, żebym miał z nią problemy, czasy do kierowców pokazuje dobrze i przy okazji kolorami oznacza kto
2. czy jest jakaś apka dla AC, która pokazywała by na żywo czasy do poszczególnych kierowców?


@dryndol: Appka realtime wbudowana w AC - pokazuje różnicę między Tobą a kierowcami przed/za.

3. Co mam zrobić żeby mieć powtórkę całego wyścigu, a nie ostatnie 5 minut?

Zmień rozmiar powtórki i jakość w ustawieniach.
@dryndol @iso9001 O ile pamiętam to realtime pokazuje różnicę niezbyt prawidłowo - wartość zmienia się na bieżąco w zależności od... nie wiem czego, od prędkości samochodu goniącego i odległości pomiędzy nimi? Np. jestem na nawrocie, a gość przede mną rozpędzony na prostej i pokaże się np. 30s, a jak wyjadę na prostą, a on zwolni to spadnie do np. 10s, gdy realnie strata przez kilka kółek jest taka sama np. 20s.
@iso9001: Ano ja też w ten sposób jej używam, ale bywa sytuacja, że np. jadę sam i chcę kontrolować tempo kogoś jadącego dalej za mną w różnych sekcjach toru. Z resztą mechanizm obliczania jest z założenia na tyle niemiarodajny, że nie zaufałbym mu nawet, że wskazania na prostej poprzedzonej szybkim zakrętem będą dokładnie takie same jak na prostej poprzedzonej ciasnym nawrotem.