Wpis z mikrobloga

@Basteq: chciałem drugi sezon stranger things no i jakoś szybko się skończył :(, leki miałem brać co 8h no i tak jakos szybko zleciało. Teraz odpalę jakiś randomowy dokument i do łóżka
  • Odpowiedz
@PanFlips: tak, jestem na bieżąco. Czekam na nowy odcinek. A tagu faktycznie nie przeglądam wnikliwie.

Co do drugiego sezonu, to nie mam większych zastrzeżeń. Nie spoilerując dodam tylko, że żona naszego prezydenta robi się coraz bardziej irytująca. A byłem przekonany, że Natascha jako Alex nie jest do tego zdolna (pokochałem ją w Californication) ;-)). Za to agentka Hannah Wells jest coraz bardziej sexy xD
  • Odpowiedz
@sweeting: Słyszałem opinie, że ten 2 sezon to już taki na siłę jest zrobiony. Prawda? Pierwszy sezon mnie wciągnął i zaintrygował mocno, a do 2 jakoś nie mogę znaleźć czasu, żeby przysiąść.
A ochroniarz nie kręci żadnych lodów? On mi śmierdział od początku ;)
  • Odpowiedz
@PanFlips: ochroniarz póki co prawilny i wydaje się właśnie taką najbardziej zaufaną i poczciwą postacią w serialu. Czy na siłę? Nie wiem. Po bardzo burzliwym pierwszym sezonie (zamach etc.) trzeba było jakoś bezboleśnie przejść do jako takiej codzienności, więc było wiadomo, że nie będzie już takich mocnych zwrotów akcji. Mimo wszystko uważam te kilka odcinków za udane. Może czegoś innego szukam w tego typu serialach? Właśnie po cichu liczyłem, że coraz
  • Odpowiedz