Wpis z mikrobloga

@Tortex: tego nie używałem, ale używałem droższego brata - xiaomi mdz-15-da. Spokojnie będzie mógł zastąpić odtwarzacz CD, gra czysto i przyjemnie. Tylko uważaj by się dzieciaki nie podpinały i nie puszczały jakichś dziwnych rzeczy XD

Bardzo możliwe że ten co podlinkowales też jest ok, dużo osób go ma.
@mere: Zakaz komórek jest, więc nie powinno być problemu :) Już mnie męczy gonienie z radiem po wszystkich klasach, więc szukam czegoś żeby się odciążyć. Ten Twój też widziałem i one chyba niewiele się różnią. Fajnie jakby ten głośnik był mały, jak najmniejszy, a jednak słyszalny. Zakładam, że ten się nie nada, ale może coś jest podobnego, a w miarę głośnego. https://www.gearbest.com/speakers/pp_355907.html
@Tortex: Podany przez Ciebie dałem nauczycielce i mówi, że przydałby się głośniejszy. Ten podany przez @janix miałem okazje porównać i grał wydawałoby się ciszej niż box. Ze swojej strony mogę polecić Blitzwolfa F1. Niestety chyba już nie ma go w ofercie ale może któryś z wyższych modeli się bardziej nada jeżeli chodzi o głośność. Warto poszukać na co aktualnie są jakieś zniżki. Jak coś od Xiaomi to chyba tylko to
@Tortex mój brat ma do takich celów taki malutki w kształcie orzeszka głośnik.. Bardzo zadowolony.. Mówi że chowa w kieszeń a dzieciaki nie narzekają..
@Tortex: sprawdź Zealot S5 i S9 na banggood - przynajmniej kiedyś dojdą i są głośne, a przy tym mają opcję karty sd i pendriva, więc nikt Ci się wtedy nie połączy przez bluetooth
@blantek: Wystarczy żebyś przeczytał specyfikacje, wszystko masz opisane. Masę recenzji masz na yt. Jeśli oba głośniki są tej samej firmy, a jeden jest 5 razy mocniejszy i 2 razy droższy, to musi coś znaczyć ()
@dittella: Widzę oświata wszędzie "dofinansowana" ;/
@janix: @blantek: @jep4ka: Już sam nie wiem, który. Aż tak nie hałasują, zwłaszcza jak jest słuchanie, ale na pewno musi to być porównywalne z dobrym odtwarzaczem CD. No i kwestia ceny też jest dość ważna. Wiem, że za dobre trzeba zapłacić, ale kurde wydałem prawie tysiak na tablet, żeby im chociaż jakieś filmiki na lekcjach puszczać i ja więcej w tej robocie