Wpis z mikrobloga

kto ma czas żeby na pierdołę za kilka pln czekać ponad miesiąc ?


@sailor_73: ja

jaki to ma sens ?


taki że jeśli nie potrzebuje czegoś 'na już' to mi to lata czy będę to miał za tydzień czy za miesiąc
  • Odpowiedz
@sailor_73: nigdzie nie napisałem że nie potrzebuje, nie dopowiadaj sobie i nie rób własnej historyjki tak aby pasowała pod twoje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisałem, że zamawiam tak tylko jeśli nie potrzebuję NA JUŻ czyli obojętne mi to kiedy to przyjedzie, przykładowo teraz zamówiłem tak zapasowy kabel i osłonę na obiektyw sparka, jest mi to obojętne czy będę to miał za tydzień czy za dwa
  • Odpowiedz
@sailor_73: jest mnóstwo rzeczy, które potrzebujemy, ale niekoniecznie w tym momencie. Np widze, ze konczy mi sie wkład w długopisie to zamawiam juz teraz. Oczywiscie długopis to tylko taki przykład specjalnie dla ciebie zebys ogarnął o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Andczej: Racja, ja mam tak samo, zamawiam i czekam sobie spokojnie i wisi mi czy to miesiąc czy dwa. Zamówiłem sobie kabel usb do ładowarki - aktualnie mam kabel co spokojnie ciągnie prąd 2 A, jednak wiem, że średnia żywotność kabli u mnie to pół roku, więc po co mam przepłacać u Polaczków, skoro mogę kupić u źródła i poczekać.
  • Odpowiedz
@Andczej: lubię jak się tłumaczą ( ͡ ͜ʖ ͡) , generalnie mam to w poważaniu bo i tak wszystko kupię na miejscu i to taniej niż od skośnego ( taka profesja ) , ale przez to że sprzedaję takie cuda to też nie mam ciśnienia na "przydasię"
  • Odpowiedz
@szczesliwa_patelnia: właśnie dostałem nierejestrowaną paczkę po 16 dniach od złożenia zamówienia z gearbest. Po drugie nie liczyłem dokładnie ale na kilkaset zamówionych przesyłek nie dotarła do mnie 1, natomiast z tego co czytam w internecie przesyłki z allegro listem zwykłym, gdy na aukcji jest napisane czerwoną czcionką na pół opisu "zamawiając towar przesyłką zwykłą robisz to na własną odpowiedzialność" giną nagminnie - ciekawe dlaczego. Inna sprawa, że to sprzedawca wciąż
  • Odpowiedz
piszecie wszyscy tak jakby nie było stron z których towar przychodzi z Chin szybciej i nie traci się kasy, ja sam nie mam potrzeb nic ściągać specjalnie z Chin ale mój ojciec zamawia przez jakiś wish i zawsze ma paczki w max 3 tygodnie a czesto po tygodniu lub dwóch i nigdy nie stracił pieniędzy
  • Odpowiedz
@blantek: ta latarka u importerów kosztuje kilkanaście pln netto więc ....:) akurat zaopatruję w latarki duże państwowe firmy więc jestem na czasie z cenami , a jak zaczną mnie zasypywać takimi przykładami wszyscy i każdy opisze swoją historię to ......( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@sailor_73: w hurcie zawsze taniej, ale jesli pracujesz w branzy i masz info, to bardzo chetnie sie dowiem ile dokladnie taka latarka jest warta. i czy na pewno mowimy o tej samej co z mojego linka.
nie kloce sie o żadne racje, tylko jestem ciekawy :)
a w detalu tez sie da cos takiego kupic tak tanio?
  • Odpowiedz
@blantek: nie obsługuję detalu bo to strata czasu , tylko duże najlepiej państwowe firmy Tauron, ZUS,PKP, Wdociągi, Policja itp( ͡ ͜ʖ ͡) a ten convoy to napis na dropsach ( takie tworzenie marki ) większość tego typu latarek to amelinium lotnicze , radełkowane, zasilane AKU 18650 albo 3xAAA
  • Odpowiedz