Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, przymierzam się do zakupu Xiaomi Redmi Note 4, czy ktoś używa? Jakie wrażenia? A może warto wybrać coś innego w podobnym przedziale cenowym (do 900 zł)? Telefon będzie służył głównie do rozmów i nawigacji GPS i fajnie gdyby bateria trzymała dłużej niż kilka godzin.
#xiaomi #kiciochpyta
  • 22
@mikii77: normalnie w sklepie typu Mediaexpert czy coś takiego, wtedy przynajmniej nie będzie problemu z rękojmia (a właśnie ostatnio to przerabiałem więc wiem, że warto mieć taką możliwość)
@woojas: Właśnie o to chodzi. Pieprzenie wykopków że hurr durr pińcet złoty jak gwarancja na gębę, system musisz sam zmieniać na w miarę czysty a jak masz pecha to ci cofną do Chin paczkę xD
@WhoNext: no i o takie info z pierwszej ręki mi chodzi, ja chyba @MiSpot: się skuszę, bo z tego co widzę na Allegro mają dobre ceny na zestawy z etui i szkłem. A jak się właśnie sprawa ze szkłem przedstawia? Warto zakładać, czy pogarsza dotyk/obraz? Planuję etui z klapką do niego.
@woojas: w sumie kupilem szklo ale... jeszcze nie zalozylem :D.
http://allegro.pl/etui-pancerne-guma-xiaomi-redmi-note-4-pro-szklo-i6768350103.html?snapshot=MjAxNy0wNy0xNFQyMTo0Mzo1NC4wNzhaO2J1eWVyOzljYWZlZGEwM2YxMWZmYzdmMzc1NmRmMTI3YTYxZDMwOWFiMDdiY2I3NjI4OWZhYmE4YjZmNGIwZDRiZTAxMzg%3D

Takie etui dokupilem ze szklem (nie wiem ile teraz stoi). Etui lezy dobrze i naprawde ładne. Na ekranie mam to zabezpieczenie ktore jest razem z nowym telefonem zalozone. Mialem je dawno sciagnac ale siedzi dobrze, ekran reaguje nadal swietnie, a ja jestem leniwy. Upadl mi pare razy, jest w trocinach i zakurzony ale bez rys i jakichs problemow. Uzywam go
@MiSpot: Czyli mówicie, że fajny z was sklep i generalnie warto u was kupić? Skusiłem się na Redmi 4x, tylko teraz rozważam u kogo zostawić pieniądze.
@MiSpot: hej, mam pytanie gdyż na Allegro był taki fajny zestaw Xiaomi Redmi Note 4 + szkło + etui z klapką z obniżką 25 zł ale jak dzisiaj kliknąłem że go chcę to wyskoczył błąd i już nie widzę tego zestawu w ofercie :( Czy można w takim razie prosić o informacje w jaki sposób zrobić na stronie zakup z rabatem 20 zł to sobie taki zestawik złożę :)