Wpis z mikrobloga

@Lord6Infamous: nogi to nie tylko dlugosc, to tez proporcje wzgledem calosci sylwetki :P
Mozna byc niska i drobna i miec lepsze nogi, niz ta wysoka, choc z kiepską figura.

Choc wiadomo, jak ktos jest zwolennikiem wysokich, to lepsza wysoka i zgrabna, niz niska i zgrabna.
  • Odpowiedz
@agaja: @Lord6Infamous: znam kilka niskich lasek z takimi nogami że wow. Dobrym przykładem jest Aleksandra Kasprzyk (mishon) na zdjęciach wygląda na wysoką a ma chyba jakieś 163 cm.

@grzegorzbrzeszczykiewiczz: ja zauważyłam, że dużo wysokich kobiet
po pierwsze: wygląda starzej
po drugie: są po prostu jakieś takie duże XD nawet nie chodzi o to, że grube, ale takie... zawaliste. Wielkie stopska, wielkie bary, jak stoję obok takiej to mam wrażenie,
  • Odpowiedz
: znam kilka niskich lasek z takimi nogami że wow. Dobrym przykładem jest Aleksandra Kasprzyk (mishon) na zdjęciach wygląda na wysoką a ma chyba jakieś 163 cm.


@nama: w dodatku wysokie w rzeczywistości rzadko kiedy noszą obcasy, a niskie często zakładają je żeby być wyższymi i nie muszę mówić że noga w obcasach wygląda o niebo lepiej niż w balerinach
  • Odpowiedz
@grzegorzbrzeszczykiewiczz: Zastanawiam sie, jak to jest. Facet powie, ze dziewczyna konczy sie na X wzrostu lub wagi, to zostaje zjechany. Kobieta powie, ze facet zaczyna sie od ilus (bo zapewne sama jest wielka krowa), to wszyscy jej przyklaskuja i mowia, ze ma prawo itd, a ten kto narzeka to krasnal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz