Wpis z mikrobloga

Czołem, Mirki i Mirabelki!
Od ponad dziesięciu lat korzystam z Nazwa.pl jako dostawcy hostingu, baz danych i operatora domen. Odnoszę jednak niemiłe wrażenie, iż poziom obsługi klienta zaczął tam radykalnie spadać, stawiając największy nacisk na klienta "świeżego".
Mniejsza o to, przejdę do meritum.
Czy możecie polecić jakąś dobrą alternatywę dla Nazwy.pl, która umożliwi mi np. przypisywanie dowolnej liczby aliasów pocztowych do zewnętrznych kont email mych klientów? Chciałbym udostępnić im sufiks w postaci jednej z mych domen, bez konieczności zakładania im kont e-mail na mym serwerze. Poza tym chciałbym zakresu usług i możliwości nie mniejszego, niż oferuje Nazwa.pl w swym najwyższym pakiecie serwerowym.

Możecie kogoś polecić z własnego doświadczenia?

#kiciochpyta #hosting #webdev #it
  • 8
@MyDevil Nigdy nie migrowałem, więc zadam, być może, naiwne pytanie - okres rozliczeniowy w Nazwa.pl kończy mi się w maju 2018, czy macie może ofertę dla takich "spadochroniarzy"? Przeniósłbym się "z marszu", ale pełne opłacanie dwóch serwerów jednocześnie mogłoby wywołać u mnie srogi ból dolnolędźwiowej okolicy kręgosłupa. ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS @sunlifter , podaj reflinka - jeśli skorzystam z usług @MyDevil , nie omieszkam zrobić tego za