Wpis z mikrobloga

@choksondik Nawet nie musiałeś podawać przykładu z gejem mordercą, nie ma ani jednego znaleziska w którym nie zostało podkreślone muzułmańskie wyznanie terrorysty.

Swoją drogą, czeczeński obóz zagłady dla homoseksualistów jest prowadzony przez białych heteroseksualistów - może by tak nagłośnić sprawę?
  • Odpowiedz
@Ator:

czeczeński obóz zagłady dla homoseksualistów jest prowadzony przez białych heteroseksualistów


Nie przeceniaj wykopków z głównej, dla nich Czeczen na pewno nie będzie biały.
  • Odpowiedz
@choksondik: @Magromo: @Ator: Nie ogarniacie rzeczywistości. Gdyby nie napisali, że to był biały mężczyzna to każdy uznałby domyśle, że był czarny. To normą jest, że to czarni lub śniadzi dokonują takich zamachów.
Co do geja jest to samo. Normą jest, że to hetero posiadają dzieci.
  • Odpowiedz
@Ator: TYLKO SOCJALISTYCZNA KATOLIDZKA BOZLGA!!! ZYD NA KRÓLA! JEGO MADKA NA KROLOWOM! RÓŻAŃCOWA TARCZA ANTYRAKIETOWA, WSPOMAGANA BOJÓWKAMI KIBOLSKIMI!

  • Odpowiedz
@choksondik: To, że akurat ten zabójca był akurat biały, nie ma znaczenia.
Natomiast mimo wszystko niestety warto to podkreślać, bo są #!$%@?, które uwielbiają łączyć takie masakry z kolorem skóry sprawcy, wyznaniem religijnym itd. Jest to zjawisko masowe choćby na tej stronie. Gdyby tego nie było, można by sobie wzmiankę o białym darować.
  • Odpowiedz
@choksondik dla mnie większym szokiem był pierwszy komentarz. Parafraza pani Hryniewicz. Geje mają wynosić się z kraju.

Poważnie? Chociaż nie, jeszcze do niedawna linia PIS była stanowiskiem większości wykopków, jakoś mniej to wszystko dziwi.
  • Odpowiedz
nie ma ani jednego znaleziska w którym nie zostało podkreślone muzułmańskie wyznanie terrorysty.


@Ator: mimo iż rozumiem z Twój punkt widzenia i że bliżej mi do prawicy oraz mimo że zachowanie "prawaków" przyprawia mnie nieraz o żenadę - to jednak muszę Cię skarcić za generalizowanie (jedna z największych bolączek internetowych wojen), bo rzucasz takimi tezami bez dowodów, a dowodu nie jesteś w stanie zdobyć
  • Odpowiedz
@dzek Oczywiście to taki rodzaj hiperboli, pewnie jest gdzieś znalezisko w którym pochodzenie czy wyznanie zostało pominięte; w każdym razie wykopowa tendencja do przypisywania łatki terrorysty każdemu muzułmanowi kłuje w oczy - tu chyba się ze mną zgodzisz?
  • Odpowiedz
@Ator: yep, choć niestety martwi mnie problem radykalnego islamu od dawna, zanim to stało się modne ;)

kiedyś na wykopie mógłbym napisać posta (w zasadzie znalezisko, bo nie było Mirko wtedy) o czymś na co trafiłem w necie w związku z muzułmanami i nikt by się nie przejął, dziś za slowo-klucz mam prawie gwarantowane wykopy, nieważne co piszę
  • Odpowiedz