Wpis z mikrobloga

#mirabelkipolecajo pewnie slowpoke ale ten mały silikonowy jeżyk odmienił moje życie (i moją cerę).
Polecam serdecznie tego różowego gulajka za 4 złote, dawno nie miałam takiej miękkiej buźki jak podusia.
Chyba nie domywałam makijażu czy kij wie dlaczego to małe ustrojstwo takie cuda działa XD

EDIT
nie wiem czy są bardziej męskie kolory XD ale myślę, że panowie też by skorzystali na tym cudeńku.
Pobierz n.....a - #mirabelkipolecajo pewnie slowpoke ale ten mały silikonowy jeżyk odmienił m...
źródło: comment_g5CkUHV01cesRvDarT6OzTOsYPlOkj3Y.jpg
  • 103
@nama: ja widziałam, ze kiedyś Macademian Girl polecała taka myjkę wibrująca z bardzo podobna nakładka, ale kosztowała jakies 600-700zl, wiec troche zaporowa cena, a to wyglada genialnie! Musze wypróbować! Dzieki Mirabelko! ()
@vateras131: tak szczerze to myślę że ich nie zlikwiduje (jeśli pytasz o te czarne kropki vel wągry) to chyba na to nie ma skutecznego sposobu ew. pewnie jakieś lasery. Aczkolwiek dobre i łagodne mycie na pewno nie zaszkodzi a wręcz pomoże.
@swango:
może masz rację - nie patrze facetom na nos z odległości 5 cm to mogę nie widzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co nie zmienia faktu, że niektóre czarne kropki są tak duże, że IMO wygląda to fatalnie...
@nama: ja kupiłam w Naturze. https://www.drogerienatura.pl/gabka-konjac-pine-pollen.html

W Rossmannie też są, ale jakieś kolorowe, z barwnikiem. Miałam też taką, ale wolę tę z Natury. Widziałam je również w Hebe oraz w Sephorze.

To jest w ogóle korzeń rośliny. Ten rodzaj gąbki najpierw jest twardy jak pumeks, a po namoczeniu w wodzie robi się mięciusieńka. Można je stosować z lub bez środka myjącego. Są też gąbeczki z dodatkami np. różnych glinek, do różnych
@vateras131 u niektórych faktycznie mogą być bardziej czarne niż zwykle. Nawet gdy je usuniesz to po pewnym czasie wrócą, możesz spróbować tak zrobić i zobaczysz jak widoczny jest efekt i czy warte zachodu