Wpis z mikrobloga

#mirabelkipolecajo pewnie slowpoke ale ten mały silikonowy jeżyk odmienił moje życie (i moją cerę).
Polecam serdecznie tego różowego gulajka za 4 złote, dawno nie miałam takiej miękkiej buźki jak podusia.
Chyba nie domywałam makijażu czy kij wie dlaczego to małe ustrojstwo takie cuda działa XD

EDIT
nie wiem czy są bardziej męskie kolory XD ale myślę, że panowie też by skorzystali na tym cudeńku.
Pobierz n.....a - #mirabelkipolecajo pewnie slowpoke ale ten mały silikonowy jeżyk odmienił m...
źródło: comment_g5CkUHV01cesRvDarT6OzTOsYPlOkj3Y.jpg
  • 103
@nama: Czysci intensywnie skore jak gabka (pumeks) tylko ze dociera do trudno dostepnych miejsc. Tak mi sie skojarzylo. Poza tym pozwala to zapobiegac powstawania wagrow tych mniejszych? Czy to tylko do demakijazu?
@Mnichuy: czyści delikatniej niż gąbka, zdecydowanie nie jak pumpeks. Nie działa jak peeling.
Czy zapobiega wągrom? Moim zdaniem jak masz cerę z szerokimi porami to nic tego nie zmieni, ja mam taką kapryśną cerę i po prostu żadne niespodzianki mi nie wyskakują a sama buzia jest bardzo milutka.
Ja teog do demakijażu nie używam, zmywam makijaż płatkiem kosmetycznym i produktami do demakijażu, tej myjki używam stricte do mycia pychola.
@nama: Pychola xD tego nie czytalem. Moze to byc przydatne, jakos specjalnie niezaczopowuja mi sie pory ale zawsze moze byc lepiej. Poza tym ja ta gabke i pumeks podalem jako narzedzia podobne do czyszczenia skory xD nie uzywam ich do twarzy bo bym wygladal jak po bliskim spotkaniu z asfaltem.