Wpis z mikrobloga

@andrehome: Ja kupiłem sobie X220 - tak do pisania raczej i pogrania w jakieś retro gierki. W sumie kupiłem takie 3. Bo najpierw znajomi szukali kompa do tysiaka - wiec po ich doświadczeniach zamówiłem. Ja w sumie kierowałem się tym żeby był w tym stanie A+ "czy jakoś tak" nie za bardzo porysowany itp itd. Wszystko inne w tym laptopie możesz sobie sam wymienić jak się zepsuje bo w #!$%@? części.
@andrehome: ja jakoś rok temu kupiłem t430 i5 3320m 8gb ramu ssd 120gb. Generalnie spoko. Miałem tylko problem z zawiasem, całkiem mi się połamał. Możliwe że w transporcie się uszkodził a ja go dobiłem. Z wymianą nie było problemu, części też tanie. Hmm na co uwagę zwracać, chyba na baterie i warto z ssd kupić ewentualnie dokupić
@pan_cziken: zawiasy w serii XX30 są gorsze niż w XX20. To prawda, że wymiana prosta. Ja kupiłem zawiasy od T520 (są podobno lepsze) i odpukać śmigają świetnie. Te od T530 się po pewnym czasie blokują i pękają.
@andrehome: kupiłem T530, wcześniej miałem R61 i z obu mega zadowolony do przeglądania neta i filmów.
Dodatkowo jeśli kupisz z matrycą o najniższej rozdzielczości, zawsze możesz kupić full hd i samodzielnie wymienić (ok.200zł).