Wpis z mikrobloga

momo grill


@ShitHappens: skiepścili się po reaktywacji, albo my takiego pecha mieliśmy. Z drugiej strony za ~18zł niewiele można oczekiwać..
@wieczoremchodzilismynawino: Picolo? @Ordowik wypowiesz się jak było?

Najlepsza polska pizza, hmm, wiele jest dobrych: (...) Maximus


@Kaczorra: niebieski zadowolony bardzo, mi dupy nie urwało ani trochę + za grube ciasto, ale to chyba ja jestem wybredna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kaczorra ano tak, to może kiedyś, choć miłośniczką pizzy to ja nie jestem ( )
Ta z Picolo mnie zastanawia, choć jak patrzyłam wybór mocno przeciętny, a ceny niekoniecznie.. no chyba, że faktycznie za ceną stoi jakość (;
@matra: W picolo bylam juz trzy razy. Podtrzymuje opinie, ze to fajna cienka pizza, do tego czas oczekiwania niedlugi i lokal bez nadecia. Ceny nie najnizsze, ale dla mnie do przelkniecia (od 18 zl za pizze, ktora wystarcza na jedna glodna osobe lub na dwie jako maly szybki posilek).
@Ordowik: nono, ale mało dodatków mają. Nie jestem z tych, co ma pizzy muszą mieć nasrane wręcz, ale to znowu druga skrajność, zaś nieco bogatsza, z tego co pamiętam jest już droższa sporo. No ale tak czy siak mam w planach kiedyś sprawdzić, może w przyszłym roku xD
@ShitHappens: aaa no to widzisz, ja wolę szpilkę. Mam tam awokado i smaczne sosy, których wcale mało nie jest.
W momo dostałam spaloną pierś z kurczaka i zamiast bułki miało być więcej warzyw - nie było, tylko sama rukola i chyba strzępki czegoś jeszcze, nie pamiętam. Kiedyś były suszone pomidory, pestki, świeże pomidory, chyba ogórek, pierś lepiej przyrządzona.. Tylko sosy tak samo smacznie. Niebieski też zniesmaczony w ciul był i to