Wpis z mikrobloga

#zwiazki #corobic
No i wczoraj znów spotkaliśmy się. Doszlo do tego że leżała całkiem naga obok mnie i namiętnie calowalismy się, po cyckach ja lizalem, po całym ciele, wzięła mojego małego do ręki a ten dalej leży, nie czułem podniecenia poprostu. Dopiero jak jej zacząłem robić dobrze ręką i widzielem jak jest jej dobrze i jak się wije to stanął mi. Pomyślę sobie wreszcie #!$%@?, no to stoi to trzeba wykorzystać to i włożyłem jej, nawet gumy nie zakładałem. Zrobiłem parę ruchów i czuję jak opada i opad całkiem. Ot taki mój pierwszy raz Klapa znów a widziałem ze miała ochotę na to. Znów mówiła że nic się nie stało ale coś to wszystko naprawdę nie gra, myśli że jej ciało mnie nie kręci, widziałem jak jest jej przykro. Posiedzialem u niej jeszcze chwilę i pojechałem fo siebie. Nie wiem czy nie zakończyć tego dla jej dobra żeby sobie zlalazla takiego chłopaka co nie ma takich problemów. Kochamy sie naprawdę mocno, ja nie wyobrażam sobie życia bez niej a ona mnie ale naprawdę nie wyobrażam sobie żeby za każdym razem tak było. Nie mam pojęcia co jest przyczyną tego bo z niej jest naprawdę fajna laska. Źle mi z tym.
  • 3
  • Odpowiedz
To ze strachu, że znów Ci nie wyjdzie. Kup sobie maxon bez recepty, wez godzine przed seksy. Bedziesz mial pare razy fajny seks to Ci minie i bedziesz dawal rade bez proszka.
  • Odpowiedz