Wpis z mikrobloga

'Cieszynka' to najbardziej #!$%@? slowo dopisane do tego sportu. Sledzenie kto jaka zrobil, jakie maja inni to ciekawostki i wazne informacje tylko dla #!$%@? podgowien. Sam dzwiek tego slowa sprawia, ze wypowiadajacy wychodzi na wielbiciela fyjutow xd
#pilkanozna #oswiadczenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@HenryMorgan masz mnie za kumpla? Bo patrzac na twoje wpisy to wieje mi hipokryzja. Tu a e z ogonkami szystko cacy to interpunkcja tez taka powinna byc a tu #!$%@? xddd wiec albo chcesz byc madry wiec piszesz a e ale jestes debilem i nie znasz interpunkcji ewentualnie zwracasz uwage na polskie znaki a na interpunkcje juz nie dlatego tez wychodzisz na debila i hipokryte xd
  • Odpowiedz
@myrmyrek: Zgaduję, że to przez jakiegoś typka który kiedyś robił tłumaczenie do Fify. Tak zostało i tak się przyjęło. Nie bolałoby to tak, gdyby nazwali to po prostu celebracją.
  • Odpowiedz
@kontroll:

Zgaduję, że to przez jakiegoś typka który kiedyś robił tłumaczenie do Fify. Tak zostało i tak się przyjęło. Nie bolałoby to tak, gdyby nazwali to po prostu celebracją.


nieprawda, cieszynka jest słowem, które w polskim dziennikarstwie sportowym funkcjonuje co najmniej od parunastu lat. Ja pierwszy raz się z tym zetknąłem i to chyba jest geneza tego słowa, w opisach Przeglądu Sportowego, gdy Piotr Rocki strzelał dla Odry Wodzisław i
  • Odpowiedz