Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś ma zamiar zrobić SBC za Schmeichela albo Hernandeza to odradzam, bo szkoda nawet coinsów na ich wypożyczenie. Hernandez to słaba cipka i przepychają go jak szmatę, już lepiej się gra Wernerem. Z kolei Schmeichel to #!$%@? ręcznik xD Horn, Leno, Fahrmann czy Jarstein mi lepiej bronili. Właśnie go wypieprzyłem ze składu po koleinym babolu.
Odradzam tych allegrowiczów!
#fut
  • 8
  • Odpowiedz
@Veyn: Ani jednym ani drugim nie grałem, ale wydaję mi się że Kluivert to niezły kozak. Del Piero też, ale jak dla mnie za mała siła i to go dyskwalifikuje. Za tą cenę wolałbym CR7. Albo RL9 i Crespo. Ale warto wypróbować mimo wszystko, każdy gra inaczej. Czasami dużo lepiej się gra niż wskazują na to liczby na karcie i odwrotnie.
  • Odpowiedz
Tak naprawdę, to w tej grze każdy może popchnąć każdego. Bo to raz miałem akcje, jak Sterling popychał mojego Boatenga lub Sokratisa, a Lewego Rose czy Alba.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A faktycznie, zapomniałem że Crespo ma Medium/Medium. No ja wolałbym Aguero to jednak cena robi swoje. Fajnie mieć Ikonę, ale też trzeba patrzeć z rozsądkiem :P Ja mam Lewego i mi się nim bardzo dobrze gra.
  • Odpowiedz