Wpis z mikrobloga

I jak tam, jest tu jakiś zwolennik nowo powstałej przybudówki PISu (nie)Porozumienie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W komentarzu fragment nagrania, w którym ta gnida i ślizgacz chwali socjalizm i składa oficjalnie hołd Jarosławowi - jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości.

Żal mi tylko tych ludzi, którzy dali mu się omamić bo niektórych znam osobiście i miałem ich za porządnych ludzi.

#gowin #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #polityka
Pobierz L.....e - I jak tam, jest tu jakiś zwolennik nowo powstałej przybudówki PISu (nie)Por...
źródło: comment_bnAsqAW6kjacxcYADXiUXtZCnEzhhXQd.jpg
  • 17
przeciez kto to są ci republikanie w sejmie? jakies pisowskie popłuczyny na czele z tymi dwoma babami, ktore odeszły od Ciastka


@Lord6Infamous: Te dwie poszły wprost do PISu, Błeńska z tego co wiem nie jest w klubie PIS. Chyba jednak głosowanie i nie cieszenie się to było zbyt wiele jak na nią, no ale jeszcze zobaczymy.
@LibertyPrime: jesteś jak pisowski beton - każdy kto nie z krulem ten wróg, śmieć i gnida
jak nie kukiz to gowin, ja się nie zgadzam z koncepcją gowina, uważam ją za szkodliwą, zniesmacza mnie jego lawirowanie, ale nie nazywam go gnidą
zaraz kukiz będzie współpracował z wolnością, kiedyś może i gowin, to jak będziesz ich wtedy nazywał? wtedy już będą cacy :D
ogarnij się