Wpis z mikrobloga

#topibu #piwowarstwo startujecie w konkursach/bitwach piwnych? jakieś przemyślenia, śmieszne historyjki? ja niedługo będę miał pojedynek piwny i będzie fajnie wtedy ( ͡º ͜ʖ͡º) piwesio na konkurs uwarzone, już fermentuje. myślę żeby powysyłać w przyszłym roku na jakieś konkursy piwerka, ale PSPD w kwestii promocji konkursów to jakiś śmiech na sali. plus na piwoorgu widzę że mają straszny problem z wysyłaniem metryczek, no kurde xD.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@TOP___BK wyślę swoje świąteczne na 2 grudniowe konkursy. Później może na kuźnie. Na stanie mam też risa, będzie pijalne w wakacje, więc jak będzie taki styl na konkursie to podeślę. Moim zdaniem największym problemem jest mieszczanie się w ramach stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze robię BLG przy górnym limicie i często przekraczam. Nie wiem jak na to patrzą na konkursach.
  • Odpowiedz
  • 0
@TOP___BK: Startowałem w eliminacjach do bitew piwnych. I zrobiłem to ostatni raz raczej. Wylosowano mnie do APA, więc byłem zadowolony, nawet dwie warki uwarzyłem aby wybrać lepsze piwo. Z piwa byłem bardzo zadowolony, a po spróbowaniu próbek innych piw, nieskromnie byłem pewien że w trójce przechodzącej dalej się znajdę. Niestety nie zabrałem ze sobą całego tabunu znajonych którzy by głosowali na moje piwo tak jak inni piwowarzy ( ͡°
  • Odpowiedz
@hubi-hubi: no właśnie to rozważam
@OLYON: po piwie nie, ale po mordach owszem
@dakcts: myślę że jak o balinga albo dwa przekroczysz to nikt nie wykuma. inna kwestia - czemu nie wyrównujesz ekstraktu wodą? ja tak robię i sprawdza się wyśmienicie
@gieneq: no niestety, często wygląda to tak jak opisujesz :( na szczęście mam całą drużynę wsparcia!
  • Odpowiedz