Wpis z mikrobloga

@Krakenoidas:

Nie tyle zły co cena odbija się na jakości obsługi w razie problemów, dlatego należy się zabezpieczać paypalem i jak coś to iść do nich po kase.
Gearbest ma ogromną zaletę w wysyłce Priorityline czyli takiej która ma przyjść do ciebie bez VAT, niestety jako że jest to cebulowa wysyłka to czasem są z nią problemy przy odpowiednim odprawianiu w UK, jednemu się uda i przesyłka dojdzie w 2 tyg,
@Krakenoidas: Codziennie pod tagiem pisze ktoś oszukany przez nich.
Ogólnie to Janusze Biznesu, nie istnieje u nich obsługa pogwarancyjna, ale dzięki temu masz lepsze ceny, więc warto kupować u nich coś taniego. Ale w razie problemów rozmawiasz z botem, chroni cię tylko paypal przez pół roku. A gdybyś kupił w normalnym sklepie, to miałbyś rok gwarancji.

Oczywiście nie mówię, że konkurencja Gearbestu, typu banggood itd. jest święta, ale GB często traktuje
@sexmajonez A1 to czysty Android (zdaje się że z jedną aplikacją od xiaomi), ma B20 i lokalizacje po polsku. Czysty Android to dla jednych zaleta dla innych wadą.
5x nie ma globalnej lokalizacji a tylko chińską i angielską, nie ma dostępu do sklepu Google i mogą być problemy z instalacją aplikacji po polsku. Nie ma B20. Rozwiązaniem jest odblokowanie bootloadera i instalacja miuipolska. Ja wybrałem te drugą opcję, B20 raczej mi nie