Wpis z mikrobloga

Cześć,

Obecnie mamy 31 zapisanych chętnych. Dobijemy pewnie do 32, co da nam do rozegrania 62 (!!! :D) kolejki spotkań.
Stąd moje pytanie do Was - ile kolejek rozgrywamy w tygodniu. Nie ukrywam że zakłądałem 4 mecze w tygodniu, co pozwoliłoby skończyć ligę w prawie 16 tygodni, co daje nam też niecałe 4 miesiące rozgrywki. Rozgrywanie więcej niż 4 meczy może powodować problem bo pewnie nie wszyscy będą mieli na to czas. Mimo to proszę o udziałw ankiecie, zobaczymy jakie jest Wasze zdanie.

#fifa18pc

Ile kolejek powinniśmy rozgrywać w ciągu tygodnia?

  • 4 kolejki 86.7% (13)
  • 5 kolejek 0% (0)
  • 6 kolejek 13.3% (2)

Oddanych głosów: 15

  • 9
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: moim zdaniem najlepiej by było mimo wszystko podzielić to na np 2, a nawet i 4 grupy.

Po prostu nie ma opcji, by się ktoś nie wykruszył w ciągu tych wszystkich tygodni, bo 4 miesiące rozgrywek to naprawdę dużo, dojdą święta gdzie ludzie nie będą chcieli/wyjadą itd.

Przy podziale na 4 grupy po 8 drużyn byśmy mogli po "pierwszym sezonie" wprowadzić jakiś tam system ligowy, a potem modyfikować ilością
  • Odpowiedz
@kamil_snk: jasne, że można jakieś dwumecze zorganizować jako faze pucharową, a ponadto podzielić na jakieś dywizję. Kwestia ustaleń i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wydaje mi się, że 4 miesiące rozgrywki to za dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Adastam: możnaby to zrobić coś na wzór "ligi narodów". 3 grupy - A (10 zespołów), B (10 zespołów) i C (reszta). Bezpośrednie awanse i spadki z grup + dorzucić do tego jakiś puchar.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: wiesz sam system jest kwestią dogadania się i ustalenia tego. Chodzi mi o sam fakt by to rozbić no i faktycznie zamykać sezon w miesiąc. Będzie wygodniej, łatwiej i bez zbędnego przeciągania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Adastam jak najbardziej sie z tym zgadzam. 4miechy grania to bardzo dlugi czas. Przy grupach/ligach szlo by to zdecydoeanie szybciej, bo 20 meczy do rozegrania to tak na prawde miesiac czasu. Do tego wchodzilyby awanse i spadki. Moglo by to byc ciekawe.
  • Odpowiedz
  • 0
@urbi727 wlasciwie jest to cos zupelnie innego niz zakladalem. Chcialem zeby kazdy mogl troche pograc, a zabawa moze skonczyc sie bardzo szybko dla duzej ilosci osob.
  • Odpowiedz