Wpis z mikrobloga

IMO słabo wyszły zapowiedzi na tegorocznym Blizzconie. Największym rozczarowaniem jest dla mnie trailer nowego dodatku do WoWa. Co prawda nie mam już tyle czasu, żeby grać dalej w jakiekolwiek MMO, ale WoWa nadal śledzę i z tego co widzę to całkiem skończyły im się pomysły i teraz tylko kupują więcej czasu, żeby wymyślić coś lepszego. Nie chcę oceniać całego dodatku po jednym trailerze, ale nie mam wielkich nadziei. Myślę, że będzie nawet kolejna klapa jak WoD, albo jeszcze gorzej.

A nowa mapa do Overwatcha wygląda żałośnie...

#worldofwarcraft #blizzcon #blizzard #wow #overwatch #gry
  • 16
@niechcemisie_: Trailer skupiony na wojnie Hordy/Alliance, dobrze zrobiony ale ja uważam, że poprzednie były lepsze. Dodatek będzie dobry, tak jak Legion, z ogromną ilością contentu, bo po WoDzie blizzard dostał za dużą nauczkę, żeby robić lipe. To nadal będzie najbardziej "polished" mmorpg na rynku, z dużą ilością gridnu/rng ale no też i contentu jako takiego. Miałem troche inne oczekiwania co do głównego lore, ale nie napiszę, że się zawiodłem. No i
@MATiASSek: @jaqqu7: @paqo:

To nadal będzie najbardziej "polished" mmorpg na rynku, z dużą ilością gridnu/rng ale no też i contentu jako takiego.


W sumie patrząc na konkurencję to nie jest wcale takie trudne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Te tandetne azjatyckie gierki, gdzie co druga kobieta ma cycki większe od głowy, tło fabularne praktycznie nie istnieje, a mechanika i p2w woła o pomstę do nieba, nawet
@niechcemisie_: Ale z fabularnego punktu widzenia ma sens, że skoro nie ma niczego, co by groziło zniszczeniem świata to horda i alliance w końcu zaczną ze sobą walczyć. Problemy między frakcjami zawsze jakieś były, tylko to wszystko było odłożone na bok bo było coś ważniejszego do rozwiązania. Ciężko mi wymyślić o czym byłby dodatek, który nie uwzględnia jakiegoś zagrożenia dla całego Azeroth ani konfliktu między Alliance a Hordą.
@niechcemisie_: Mi i tak się wydaje, że N'zoth zamknie ten albo otworzy kolejny dodatek z jakąś rewolucyjną zmianą w całej grze. Btw mi osobiście brakuje własnych statków, ulepszonych pływających garnizonów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do samej gry to już dawno przestałem czyścić 100% contentu, polecam nie grać 24/7 (szczególnie progress wypala) + robić tylko to, na co ma się ochotę, wtedy to jest gra 9/10 bo
@paqo: @MATiASSek:

Pandaria nie była wcale takim złym pomysłem, jak niektórzy mówią. Przydałoby się coś w podobnym stylu. Coś co ucieka od głównego wątku fabularnego, a zarazem wprowadza jakąś nowość pozwalającą o nim zapomnieć. Miejmy nadzieje, że Kul Tiras będzie na tyle klimatyczne, że zadziała w ten właśnie sposób.

Statki w Wowie? To by działało tylko wtedy, gdyby połączyć wszystkie lokacje w jedną, co raczej szybko nie nastąpi o ile
@niechcemisie_: Mi się Pandaria bardzo podobała, ale to przecież też był głównie konflikt Ally z Hordą na nowym kontynencie.

Serio, na motyw przewodni całego dodatku to ciężko dać coś innego niż wojna/zagrożenie dla Azeroth.
@niechcemisie_: Pandaria to mój ulubiony dodatek na równi z Wotlkiem, nawet mimo tego, że poznałem i grałem w czasie MoPa swoją już ex ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja w ogóle miałem idiotyczną nadzieje, że kiedyś horda/ally jakoś się połączy a przynajmniej wymiesza, bo dwarfy zawsze będą top#1 rasą w uniwersum warcrafta dla mnie, ale niestety horda od urodzenia. Swoją drogą jest teraz panel Allcraft gdzie rozmawiają o