Wpis z mikrobloga

@szyps: U mnie to wygląda inaczej. Kupon wchodzi na stronie następnej ze szczegółami cena dobra więc wchodze do płatności przerzuca mnie do paypala a tam już cena bez zniżki. Oczywiście nie płacę i pozostaje tylko anulować zamówienie w profilu, cóż począć.
Ten Note to nie był akurat mój target, podejście dla sportu by zobaczyć jak ten system działa kiedy jest obciążony. Celowałem wcześniej w Honora 6x i 2 podejścia i tak
@GleboZgryz: u mnie długo trwało samo akceptowanie kuponu. jakieś 4-5 sekund i myślę, że przez to straciłem szansę na przejście chociażby do PayPala. może dzisiaj miałem słaby PING ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szyps: U mnie też to trwa długo, myslę że wtedy system kolejkuje zgłoszenia i decyduje kogo odrzucić kogo nie. Sęk w tym, że potem i tak to nic nie gwarantuje bo przechodzisz do płatności a tam zonk... stara cena. Ci w tym gearbeście to chyba się sami domagają by skrypty na nich pisać.
@GleboZgryz: było tylko 50 sztuk więc duża konkurencja. kiedyś jak w dobrej cenie było 200 mibandów 2 to udało mi się kupić na dwóch kontach jednocześnie i to bez zbytniej spiny.