Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi: Ile takie hantelki? Prosty gwint i nakrętka. To mi się podoba.

Mi tam 20 kg wystaczy do pompek. Kładę go wysoko na plecach. Chociaż już zaczyna być sporo powtórzeń w serii.
  • Odpowiedz
  • 1
@#!$%@? tylko marbo :P już rok jadę na semi pro i nic się nie niszczy. Niedługo znów wracam na siłkę pogadać z koksami bo trochę brakuje maszyn ale fajna alternatywa w domu :p
@marek264 dokładnie, zawsze jak kogoś zapraszam na chatę to wrzucam go pod Sztangę. Jeśli nie wciśnie 50kg chociaż 8x to wypraszam z domu świniaka
@DywanTv a nie pamiętam, looknij na stronę marbo. Tanio. Ale bierz nakrętke, ciężar nie #!$%@?
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: muszę wymienić swoje bitumiczne obciążenie bo już się sypie po 1,5 roku użytkowania, ostatnio wciągnęła mnie kalistenika, jakoś czuję się bardziej "porobiony" po treningu
  • Odpowiedz
  • 0
@DywanTv bierz stalowe nie kupuj bitumicznego gówna chyba że będziesz się z tym obchodził jak z panienką to posłużą ci długo. Zapłać raz a dobrze bo będziesz żałowal. Poczytaj o rodzajach obciążenia. Kolega niżej tez napisał że już mu Ciężary się sypia bitumiczne
  • Odpowiedz
  • 0
@#!$%@? u mnienjuz nie pamiętam Ile szło ale 2tyg na pewno. To rób to co możesz. Klaty i bica nigdy za mało. Pamiętaj o nogach też :P ciężarem własnego ciała też możesz wszystko zrobić
  • Odpowiedz