Wpis z mikrobloga

WTF
Jakaś baba dzwoni do mnie z zastrzeżonego podając się jako sąsiadka, mówi że od jakiegoś czasu mój PC jest wpięty do jej WiFi i że pobieram dużo filmów i ona ma wolny internet i ją okradam XDD
Później zaczęła coś mówić że to nie będzie tak że darmowe WiFi, że wspólnota i ona ma jakieś podpisy i wrzuci mi do skrzynki.
Na pytanie skąd ma numer brak odpowiedzi, po chwili zaczeła mnie przekrzykiwać "Darmowe WiFi, Darmowe WiFi"


#coolstory #truestory #heheszki
  • 14
  • Odpowiedz
@PrawieJakBordo: jest taka apka do wkręcania znajomków, że podajesz numer telefonu i dzwoni do niego i puszcza jakieś nagranie, podobno brzmi to całkiem realistycznie, nie jakaś Ivona, są przerwy na Twoją wypowiedź itp. i był właśnie scenariusz z podkradaniem internetów od somsiadów. :D Może to to?
  • Odpowiedz
@PrawieJakBordo: obstawiałabym jednak to, znalezione w necie: "Dzwoni do mnie babka z numeru zastrzeżonego i mówi ze kradnę jej internet , coś tam o wspólnocie i każe mi powtarzać "darmowe wifi ".. skumalam ze automat .. nie żaden troll". Przypadeg? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Apka to chyba jokesphone, musisz obczaić, darmowe są chyba trzy scenariusze, kradzież internetów, przypomnienie o kolonoskopii i mandat za parkowanie. :D Aha, ten
  • Odpowiedz