Wpis z mikrobloga

Halo halo. Szukam myszki bezprzewodowej sensownej wielkości (czyt. malutkie gunwa do laptopa odpadają ), dotychczas używałem Logitech MX i byłem zadowolony, dopóki z dupy nie padła XD. Ważne dla mnie żeby działała bez problemu na biurku, bez żadnej podkładki. Wodotrysków nie potrzebuje, zwykła myszka do pracy biurowej.

#komputery #pcmasterrace (nie bijcie, potrzebuje halp na szybko a wy ogarniacie temat (ʘʘ)
  • 6
@Amasugiru 150 zł. Nie wszystkie są drogie, ale zaczynam myśleć że nie są warte swojej ceny. Już dużo opinii się naczytałem o podwójnym clicku, który ja miałem w dwóch poprzednich myszkach od logi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vomalio: Tego się nie da kompletnie uniknąć. Zależnie od sztuki mysz każdego producenta może mieć dwuklik, prawie wszyscy używają mikroprzełączników Omron, najczęściej też ten sam model.

W ten budżet pasuje idealnie M590 od Logitecha. Ewentualnie coś w stylu Asusa WT465 i kupić np. dwie sztuki na wszelki wypadek.
@Amasugiru patrzyłem w sklepie na tego Logitecha i wydaje się spoko, ale boję się tego, że optyczna myszka nie wydoli na biurku. Ostatnio miałem Logitecha z darkfieldem I bez problemu używałem go bez podkładki i chciałbym żeby tak zostało. Masz może jakieś doświadczenia w tym temacie?
@vomalio: Zależy jaka powierzchnia wchodzi w grę, ale M590 zdaje się pracować dobrze na wielu powierzchniach, aczkolwiek nie jest to poziom Darkfielda. To jest taki hit or miss, ale raczej będzie chodzić jak trzeba.