Wpis z mikrobloga

@Wozyack: Ide do dentysty, bo mnie boli strasznie i mam nadzieje, ze mi da cos dobrego na usmiezenie bolu ;)

@Xanthia: Zaraz sie okaze :) Ale mozliwe, ze jakas infekcja, bo jak myje troche zeby (oczywiscie nie dochodze do tylu, bo nawet nie wepcham tyle tam szczoteczki) to jak wypluwam, to jeszcze pluje krwia. Nie bralam, zadnych znieczulaczy rano, zobaczymy co on powie :)
@Xanthia: Jestem zalamana... Powiedzial, ze nie da rady zagladnac mi do srodka, bo nie moge na tyle otworzyc szczeki... Dostalam tylko recepte na nowy zapas naproxenu i "jakby cos sie dzialo to przyjdz" ... Pieprze, nalykam sie tabletek i bedzie po sprawie... Mam tego naprawde dosyc...
@Wozyack: Wyjde na jakas hipochondryczke... no ale moze jak ktos do domu z samochodem wroci to z nim pojade, bo nawet nie wiem gdzie ten drugi dentysta tu jest... A antybiotykow oboje (chirurg i dentysta) boja mi sie przepisac, bo po pierwsze, mialam zarazenie gronkowcem zlocistym z 3 lata temu, a poza tym mam historie z antybiotykami i albo dzialaja krotko, albo wywoluja dodatkowe schorzenia. Ostatni raz jak probowalam brac antybiotyk,
@tusiatko: Dziwi mnie, co to za dentysta. Nie mógł zobaczyć, więc dał leki przeciwbólowe czy przeciwzapalne i odesłał do domu. Zagaszą na chwilę stan zapalny i za jakiś czas znowu się odezwie, powoli acz nieubłagalnie niszcząc Ci szczękę... Spróbuj może zrobić sobie zdjęcie rentgenowskie szczęki i pójdź z nim do dentysty.
@Wozyack: To dentysci tu robia zdjecia rtg... Nie ma tutaj prywatnych przychodzi itd... W Niemczech jestem... Tu jedynie co to moge isc do innego dentysty.

Pozyje, zobacze. Posiedze na tabsach, w piatek jak co sciagaja mi szwy... Narazie jeszcze siniakow nawet nie mam .

Dentysta powiedzial, ze bol moze byc od szwow i od gojenia sie poprostu. Mozliwe, tylko ja nie potrafie powiedziec jak to jest, bo jeszcze nigdy czegos takiego
@tusiatko: Nie, jestem daleki od ironii. Niedawno sam miałem potworny ból zęba i musiałem chodzić do dentysty, więc mniej więcej wiem, jak Cię boli. Nie mam pojęcia, jak wygląda w Niemczech służba zdrowia.
@tusiatko: Idź do innego dentysty to jakiś szarlatan. Antybiotyk w tym wypadku to podstawa - gołym okiem widać, że masz zapalenie. Nie musi być ostatecznie dentysta, zwykły lekarz niech Ci przepisze jakieś antybiotyki - 1 dzień i ból przechodzi. Nie daj się zbyć następnym razem!