Wpis z mikrobloga

@WielkaPolska:
Akurat ze Stelvio chyba nikt w Polsce nie ma problemów. Nie zauważyłem ani na forum ani na kilku grupach FB. Zresztą Gilula tez jest ok, jest tylko 1 przypadek w Polsce, gdzie ktoś dostał wadliwą jednostkę, w dodatku już wymionione na nowe auto :)
@27er: Warsawdrive. "Świetnie" go tam potraktowali, kilka miesięcy w aucie zastępczym (jeszcze do tego w mercu( ͡º ͜ʖ͡º) ). Zamiast kręcić hype, a mają z czego, to takie akcje odstawiają.
Warsawdrive. "Świetnie" go tam potraktowali

@konradk1:
Znam, ale jak byś znał szczergóły, to byś wiedział że to był jedyny model, który stał, na ponad 30 sprzedanych QV.

wspominałem już o check engine przy wyjeździe z salonu xd?

@damian_co_dalej:
Ale ty bredzisz o Giuli czy Stelvio? Bo nic takiego ze Stelvio sie nie dzieje.
@27er: Znam szczegóły, bo śledziłem wątek na AH. Po prostu ASO i centrala myślało, że się tanio wykupią, a koniec końców auto stało kilka miesięcy i to jest fakt. Były jeszcze pojedyncze przypadki z QV, o cywilnych nie wiem.
a koniec końców auto stało kilka miesięcy i to jest fakt.

@konradk1:
Nie ma to jak z 1 przypadku robić koło dupy na wszystkie auta (model jednak z poczatku serii, wiec choroby wieku dzieciecego moga sie zdarzyć). Co z tego że fakt, jak moi znajomi tez miewali problemy z innymi markami premium, nowymi bo w leasingu. Czy to oznacza, że teraz każdy model jest do dupy. Durne postrzeganie motoryzacji. Wszyscy Polacy
Ja jedynie krytykuję ich decyzje wizerunkowe

@konradk1:
Wizerunkowe to inna sprawa. Na szczęście dali mu już nówke model i jak będzie dobrze to moze z tego jakoś wyjdą.
Ale to już robi się ndune, że każda dyskusja o AR sprowadza się do tego przypadku, nosz kuźwa ile można?
Akurat ze Stelvio chyba nikt w Polsce nie ma problemów. Nie zauważyłem ani na forum ani na kilku grupach FB. Zresztą Gilula tez jest ok, jest tylko 1 przypadek w Polsce, gdzie ktoś dostał wadliwą jednostkę, w dodatku już wymionione na nowe auto :)


@27er:
W.....a - > Akurat ze Stelvio chyba nikt w Polsce nie ma problemów. Nie zauważyłem an...
model jednak z poczatku serii, wiec choroby wieku dzieciecego moga sie zdarzyć

@WielkaPolska:
No i cały czas mowa o 1 przypadku w PL i przypadku z UK. No niech nawet będzie po 1 na dany kraj.
Drugie wideo, sugerujace, że Toyota nie ma wad wieku dziecięcego. To już zupełny dramat, bo wystarczy poczytać ILE AKCJI SERWISOWYCH MAJĄ WSZYSTKIE MARKI, łacznie z Toyotami! By nie powiedzieć, o tych zabójczych pedałach kiedyś w
27er - > model jednak z poczatku serii, wiec choroby wieku dzieciecego moga sie zdarz...

źródło: comment_y31MdaSzJ0drUqK7qSxP3phSWSBdEAAD.jpg

Pobierz