Wpis z mikrobloga

Jeśli macie Wy, albo Wasi rodzice konto w #aliorbank, to sprawdzcie historię rachunku, czy czasem nie zabieraja Wam miesięcznie opłaty: "Koszt ubezpieczenia Pewne Wsparcie". Mojej mamie od 2 miesięcy zaczęli pobierać 39.50 zl za to. A to ubezpieczenie to jakiś kant, suma ubezpieczenia na wypadek śmierci to 100 zł, jedynie ubezpiecza od kalectwa w nastepstwie wypadku. Tylko że moja mama jest po udarze i jest niepełnosprawna i na pewno niczego świadomie nie podpisała... dzwonie do nich, ale oczywiscie nie odbieraja.
https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/program-ubezpieczeniowy-pewne-wsparcie.html
#banki #finanse #bankowosc #afera #oszukujo #ubezpieczenia
  • 10
@Abuyin: nosz #!$%@?, czy może być coś bardziej #!$%@?ńskiego, niż zajebywanie sporej kasy niepełnosprawnej renistce niezdolnej do egzystencji na ubezpieczenie od wypadku komunikacujnego?
Oj kant, kant. To że ktoś ma lepszą, czy gorszą ofertę nie znaczy, że kant. Zakładając z tego co widzę, że trzeba mieć konto. A firma jak korzysta z usługi zew. firmy to wiadomo, że tez musi odpalić kasę. A jak kant rzeczywiście zabrzmiało stwierdzenie 100zł za zgon, więc chciałem uściślić.