Wpis z mikrobloga

Identyfikator podmiotu: SCP-2137
Klasa Podmiotu: (Bezpieczne) zmieniono na Euclid Sprawdź log testów jp-2
Specjalne czynności przechowawcze: SCP-2137 zamknięty jest w pomieszczeniu przypominającym piwnicę (szczegóły w logu ANALIZIE PSYCHOLOGICZNEJ) o Powierzchni 3mx3mx3m w Biologicznej Strefie Badawczej 13. Do przechowalni doprowadzone są kable: Kabel internet podłączony do wewnętrznego serwera, na który ściągane są kopie aktualnych stron wybranych przez podmiot, (Lista stron w dodatku GMD-11) Zakończony wtyczką RJ-45, Kabel zasilający, przesyłający prąd zmienny 230V zakończony 4 (czterema) gniazdami europejskimi typu E.
Na wyposażenie Przechowalni składa się: Jedno łóżko o wymiarach 180x60cm, Jeden fotel obrotowy „Piwnica kompeks”, Jeden komputer stacjonarny (Specyfikacja w dodatku GMD-12), Jeden sedes (JUŻ NIE! TEN DZIWAK NAWSADZAŁ TAM PEŁNO OPAKOWAŃ PO CHIPSACH! TERAZ NIECH KORZYSTA Z KUBŁA), Jeden [Zmieniono} dwa typowe kubły na śmieci. Do tego, w celu zachowania zdrowia psychicznego podmiotu Codziennie dosyła się mu: Paczkę chipsów „top chips” dwa posiłki, jeden, składający się z puree ziemniaczanego oraz jednego zapanierowanego steka, drugi w postaci 3 (trzech) pokrojonych kawałków chleba, na których ułożone są dwa kawałki „polędwicy sopockiej”, paczkę husteczek, litr coli oraz 2 litry piwa marki „Harnaś” (powody opisane w logu testów, patrz plik Jp-2), Czasami, za dobre zachowanie do przechowalni dosyła się również 1 (jeden) litr napoju energetycznego „Tiger”.
Wstęp do pomieszczenia udzielany jest dla pracowników z upoważnieniem poziomu 4. Lub wyższego. Wstęp do pomieszczenia udzielany jest tylko dla pracowników płci męskiej (sprawdź ANALIZĘ PSYCHOLOGICZNĄ).
OPIS: SCP-2317 to mężczyzna, około 20 letni, Niskiego wzrostu [USUNIĘTO] z wyraźną nadwagą. Cechami szczególnymi są: Rzadko rosnący zarost, Krótkie (3,34/64 inch) Przyrodzenie, Phimosis, Pustula zajmująca 60% powierzchni twarzy, silna wada wzroku (-3dioprie na lewym, +4dioprie na prawym oku), Krzywy zgryz. Jego cechy zewnętrzne wskazują na brak aktywności fizycznej. Badania psychiatryczne wskazały na silnie rozwiniętą depresje, zaburzenia kompulsywne, mitomanię oraz kompleks niższości. Używa dialektu języka polskiego, który nawet dla lingwistów jest trudny do rozszyfrowania. (Dalsze testy wskazały na to, że osobników podobnych do SCP-2137 jest więcej, zaleca się dalsze poszukiwania w celu eksterminacji- O5-XX)
POZYSKANIE: SCP-2137 został zauważony podczas rutynowego patrolu sieci web, przeprowadzanego przez agentów d.s. Facebooka dnia [USUNIĘTO] na jednej z grup, osobnik ten notorycznie wklejał wszędzie zdjęcia Jana Pawła II, które to odbierane były przez każdego z odbierających obrażały go w inny sposób. Po namierzeniu jego IP mobilna grupa fundacji [USUNIĘTO] pozyskała obiekt (sprawdź log GMD-0). Uznano, że rodzinie obiektu nie trzeba podawać preparatów amnezyjnych, ponieważ badania wskazały na głębokie uczucie ulgi, jego matka wręcz wysłała list dziękczynny, oraz co miesiąc wysyła na konto fundacji 300zł (Nie, Rodzinie należy podać preparat amnezyjny typu A, nie możemy zostawiać cywili zdających sobie sprawę z istnienia fundacji. O5-XX)
LOGI TESTÓW.
GMD-0 Wywiad z oficerem [USUNIĘTO], przeprowadza doktor K.
K- A więc udało wam się pozyskać SCP-2137
Oficer- Doktorze, na samym wejściu jeden z moich ludzi wdepnął w haczyk, na szczęście nie przebił się przez podeszwę. Myśleliśmy, że to jakieś prymitywny rodzaj pułapki, odbezpieczyliśmy broń, ale to było prostsze niż nam się wydawało, z waszych informacji wychodziło na to, że to jakiś maniak, a to zwykły pulchny dzieciaczek, Zsikał się w gacie, gdy nas zobaczył.
K- jak wyglądało pomieszczenie, w którym przebywał obiekt?
Oficer- Nie zapomnę tego do końca życia! Ja się wychowałem na wsi, wiem, jak trzyma się świnie, ale tam było [USUNIĘTO] JESZCZE GORZEJ! Syf był wręcz nie do zniesienia, poleciłem moim ludziom założenie masek przeciwgazowych, bo takiego smrodu gówna, moczu i potu nie czuliśmy do tej pory nigdy, słyszał doktor, że mieliśmy jednego rannego? Smith poźlizgnął się na jednej z zużytych chusteczek! Co gorsza twarzą wpadł w następną łamiąc sobie nadgarstek.
K- A jak zainterweniowała Rodzina obiektu?
Oficer- a Bardzo przyjemnie, Pani przygotowała nam obiad, dziękując za uwolnienie od tego wrzoda, Pan dał nam flaszkę na zdrowie, pytając czy nie odstrzelimy jakiegoś Adama, grzecznie odmówiliśmy, skuliśmy obiekt i zakończyliśmy akcję.
K- Jak rozumiem, podaliście rodzinie preparat amnezyjny?
Oficer- A po co? Z uśmiechem podpisali klauzulę milczenia, pani pytała o numer konta
K- NIE PODALIŚCIE IM PREPARATU? Dobrze, jest pan wolny.
LOG GMD-1 WPROWADZENIE OBIEKTU DO KLASYCZNEJ PRZECHOWALNI DLA HUMANOIDÓW
21:27:00- Dwóch agentów wprowadza Umyty podmiot do przechowalni
21:27:30- Podmiot rozgląda się po pomieszczeniu, drzwi zostają zamknięte.
21:27:30 do 21:32:00 – Podmiot wielokrotnie uderza drzwi rękoma krzycząc „#!$%@?! Za co mam Umrzeć w sztumie! #!$%@? LEWACKIE #!$%@?!”
21:32:00- Podmiot demoluje meble znajdujące się w przechowalni, niszczy łózko, próbuje oderwać muszlę klozetową.
21:40:00- Podmiot zaczyna płakać, zwija się w kłębek i powtarza „to tylko #!$%@? sen, jutro obudze się i wszystko będzie w porządeczku”.
22:00:00- W przechowalni gaśnie światło, SCP-2137 Siada przy ścianie i próbuje udawać dźwięki komputera.
22:15:00- Podmiot zaczyna się śmiać i mówi „Gdzie jest #!$%@? 3cia część bitwy o Hogwart OPie!”
22:22:00- Podmiot próbuje na ścianie rysować kształty podobne serca.
22:40:00- Podmiot przestaje wydawać jakiekolwiek dźwięki.
ANALIZA PSYCHOLOGICZNA, próba pierwsza
„Podmiot zostaje wprowadzony do pomieszczenia wraz z 2 agentami ochrony, W pomieszczeniu znajduje się doktor Katherine [USUNIĘTO]”
K- Witaj, nazywam się Katherine i chcę z tobą porozmawiać.
„Podmiot jest wyraźnie zakłopotany, zauważyć można wzrost potencji seksualnej. Przez 5 minut nie może wypowiedzieć żadnego słowa, następuje niekontrolowany wytrysk a podmiot podejmuje próbę ucieczki, uderza w pancerne drzwi i traci przytomność”
ANALIZA PSYCHOLOGICZNA, próba druga
„Podmiot zostaje wprowadzony do pomieszczenia wraz z 2 agentami ochrony, W pomieszczeniu znajduje się doktor Arkadi [USUNIĘTO] oraz tłumacz języka polskiego w diagramie rozmowy zapisany jako T.”
A- Witaj, mam na imię Arkadi i chciałbym z tobą porozmawiać
SCP- Ale ziomuś, ja z normikami niepostuje, bezbekom mówimy nie!
T- Ja z pane.. Nie wiem, na końcu powiedział mówimy nie!
A- Dobrze, Czy wiesz, czemu się tutaj znalazłeś?
SCP- No pronto, podpadłem na NWO i trafiłem do sztumu, co nie?
T- Nie mam pojęcia co powiedział.
A- Dobrze, czy znasz język angielski, lub choćby polski?
SCP- NO #!$%@? JASNE ŻE TAK! Angielski perfecto anonku, a polski jest mój ojczysty!
t- mówi że zna angielski i polski.
A- TO świetnie, powtórzę pytanie, Czy wiesz, czemu się tutaj znalazłeś?
SCP- No #!$%@? mówiłem już, że nie pogadamy normiczku, myślisz, że nie widze tych gadzich oczek?
(W tym momencie Podmiot próbuje rzucić się na doktora, służba bezpieczeństwa wyprowadza podmiot z pomieszczenia)
ANALIZA PSYCHOLOGICZNA, próba trzecia.
„Podmiot zostaje wprowadzony do pomieszczenia wraz z 2 agentami ochrony, W pomieszczeniu znajduje się doktor Arkadi [USUNIĘTO], obiekt jest przypięty do krzesła pasami bezpieczeństwa, przy tej rozmowie tłumacz nie miał kłopotów ze zrozumieniem podmiotu”
D- Dobrze, znasz mnie, więc ponowie pytanie, czy wiesz, dlaczego się tutaj znalazłeś?
SCP- (płacząc) Panie doktorze, niech mnie pan stąd wypuści
D- To niemożliwe, jesteś niebezpieczny.
SCP- Panie doktorze, JA! JA w życiu z piwnicy nie wychodziłem! Proszę panie doktorze! Ja się tak strasznie boje, tego miejsca, was, wszystkiego, przecież nic złego nie zrobiłem! TEN SEN NIE CHCE SIĘ SKOŃCZYĆ!
D- Dobrze, nie unoś głosu, to w niczym nie pomoże, czyli nie wiesz, czemu się tutaj znalazłeś?
SCP- Nie wiem! [USUNIĘTO] NIE WIEM!
D- Z twojego komputera wysłane zostały memetyczne treści, szkalujące jedną z najważniejszych osobistości kościoła rzymskokatolickiego, nie możemy pozwolić na dalsze propagowanie takich treści, wiesz, że każdy widział w nich to, co śmieszyło go najbardziej? A gdybyś tworzył takie treści o państwie? O Rządzących czy broń boże o nas?
SCP- przecież ja tylko śmieszko… żartowałem! Proszę panie doktorze! Niech mnie pan stad wypuści
D- Nie mogę, jednakże jesteśmy ciekawi twoich możliwości, jeżeli zechcesz z nami współpracować, zapewnimy ci dogodne warunki do życia!
SCP- Odzyskam swój komputeri będę mógł lurko… przeglądać sieć?
D- Damy radę, jednakże dostęp do niego będzie oparty na serwerze, a ty nie będziesz mógł wysyłać żadnych treści, możemy się na to zgodzić?
SCP- Panie władzo! Wszystko za kompa! Jeszcze gdybyście mi dawali mój kochany obiadzik i ciper… Chipsy, to zrobię wszystko!
D- Damy radę, tylko, jeżeli nie będziesz współpracował wrócisz do swojej dotychczasowej celi, Czy możemy przeprowadzić testy?
SCP- JASNE, DOKTORKU!
LOG TESTU JP-2
Jeden personel klasy D zostaje wprowadzony do komory przechowawczej SCP-2137.
22:12:00 D-9341 W niechęcią patrzy patrzy na SCP-2137
22:12:20 Podmiot otrząsa się z resztek chipsów i zaprasza personel do wspólnego”lurkowanie”
22:12:50 Personel D powoli podchodzi do SCP, zajmuje miejsce obok niego
22:14:00 SCP pokazuje mu „pastę” o [USUNIĘTO]
22:15:30 D-9341 zaczyna się śmiać
22:43:00 Pierwsze objawy kontaktu personelu D z SCP-2137, jego masa wzrasta przy zmniejszeniu wzrostku, pogarsza mu się wzrok.
22:45:30 D-9341 Zaczyna porozumiewać się z SCP-2137 W jego dialekcie, test zostaje przerwany.
22:46:00 Doktor Wójt zaleca podanie do przechowalni alkoholu, w celu uspokojenia SCP-2137
22:48:00 Podmiot oznajmia, że nic oprócz "harnasia" nie zaspokoi jego potrzeb.
Obdukcja Personelu D wskazuje na to, że zaczął się on upodabniać do SCP-2137. Obiekt zostaje przekwalifikowany do klasy Euclid. Dalsze testy na ludziach zostają zawieszone.
LOG TESTU JP-3
SCP-2137 zostaje wprowadzony do przechowalni SCP-682
SCP-682 patrzy przez dłuższą chwilę na SCP-2137, Po czym mówi, że podmiot jest zbyt ohydny nawet jak na jego wymagania, po czym odchodzi w kąt pokoju, w tym czasie SCP-2137 Oddaje urynę i kał, oraz zaczyna płakać, sytuacja nie zmienia się przez 30 minut, po czym test zostaje przerwany
TO zadziwiające! Pierwszy humanoidalny obiekt, którego Jaszczur nawet nie tknął! To wymaga dalszych testów!.
LOG TESTU JP-4
SCP-2137 zostaje wprowadzony do przechowalni SCP-168. SCP-2137 Wydaje dźwięki podobne do orangutana a następnie podbiega do SCP-168 i wpisuje 70150 po czym zaczyna się śmiać. SCP-168 pyta się SCP-2137 Czy jest aż tak głupi, Zdezorientowany SCP-2137 Odrzuca SCP-168. Od razu na ciele SCP-2137 Pokazują się ślady uderzeń, na klatce piersiowej pokazują się siniaki, a podmiot łapie się w kroczu skomląc.
LOG TESTU JP-5-1
SCP-2137 zostaje wprowadzony do przechowalni SCP-079. SCP-2137 powoli zbliża się do SCP-079 i siada przy klawiaturze, skarżąc się, że na windowsie 3.11 to nawet on nie lurkował, po poistruowaniu go o możliwościach SCP-079, SCP-2137 Siada przy Klawiaturze i piszę długi tekst, mówiąc coś o „żydzie w fable”. SCP-079 zaczyna przejawiać cechy psychologiczne podobne do SCP-2137. Test zostaje przerwany.
LOG ROZMOWY GMD-4
Doktor (D)- Co napisałeś dla SCP-079?
SCP- Dla komputerka? Pastę o żydzie w fable, UDAŁO MI SIĘ JĄ ZNALEŹĆ!
D- CO takiego?
SCP- (Zaczyna dyktować coś w swoim narzeczu, podczas tego doktor oraz personel ochrony zaczyna upodabniać się do SCP-2137)
D- hehe, dobra pasta OPie, dzięki za wspaniałego tosta
SCP- Spoko mordeczko, tylko nie autorskie.
D- Gdzieś ją wynalazł, toż to AU jak ja #!$%@?
SCP- A widzisz, znalazłem ją…
Rozmowa została przerwana, SCP został odesłany do swojej przechowalni, doktora oraz dwóch agentów ochrony poddano terminowanacji dnia [usunięto]
Musicie znaleźć tą „Pastę” i niezwłocznie skasować! Nie możemy pozwolić sobie, żeby wyciekła, zamiast tego specjalny oddział niech napisze inną! Powtarzam, Nie możemy pozwolić sobie na wyciek tak niebezpiecznych danych do obiegu publicznego!- Jednogłośna Opinia rady O5.

#heheszki #pasta #scp #szkalowanie
  • 2
  • Odpowiedz