Wpis z mikrobloga

Jak tam wygląda sprawa łazienki ? bo oglądam grubego raz na ruski rok i to na 5 min także nie wiem co tam się wydarzyło w między czasie ale najbardziej mnie interesuje łazienka skończyli ją w końcu ? pytam poważnie :p ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 7
  • Odpowiedz
@Neroxovaty: Jak może być skończona jak ten alkoholik Jaca nie wie w ogóle jaki jest rok, teraz jak Gruby przestanie mu płacić za remont i pójdzie do pracy to myślę, że do Wielkanocy się nawet nie wyrobią. Gruby ma to w dupie bo na czas streamów nie musi się myć później wraca do kobiety życia, której pewnie nie przeszkadza smrodek potu z dupy i resztki gówna na majtasach więc wszystko jest
  • Odpowiedz
@Korasek: To akurat wiem :) bardziej mnie ciekawi kwestia czy coś się ruszyło w tej łazience ja nie wierzę że takiej gośce i jacy nie brakuje normalnej łazienki to oni na prawdę muszą być śmierdzielami w #!$%@? .
  • Odpowiedz
@Neroxovaty: oni tak żyją od zawsze, więc to nie było tak, że nagle jeb nie mają łazienki. gocha nigdy nie miała prysznica, a jaca podejrzewam odkąd tam mieszka więc kilka lat. przyzwyczaił sie, że sie myje w misce
  • Odpowiedz