Wpis z mikrobloga

stary teraz poleca gorzkie żale bo juz dla mnie bańka pękła, popatrz jak wyglada polska scena rapowa, mamy jednego igiego ktory udaje travisa scotta czasem thuggera, ogolem juz widze ewolucje stylu wiec sie nie czepiam i kibicuje ale stary popatrz co sie dzieje w ogole, białas odkrył grime nagle xD stary, mamy 2017 rok, nikt nie probuje nawet zblizyc sie do patentow uziego verta, jest kilku albo kilkunastu typow ktorzy udaja lil yachtyego bo to jest proste, wystarczy mieć keyboard i autyzm stary. 2k17 rok a ja słyszałem dwa utwory udające 'look at me' x'a, okej fajnie frostmen przynajmniej sprobowal, mi sie nie spodobalo ale przynajmniej jako jeden z niewielu pcha te scene do przodu, stary jaki mamy rok? dokładnie, stary nikt nie ma pomysłu nawet czego można się nauczyć od famous dexa, mamy 2017 rok i raperzy zaczynaja otwarcie przyznawać się że inspirują sie chiefem keefem, to jest 5 lat zaległości stary, ja sie nie dziwie ze dla ludzi niektorych taco hemingway jest najlepszy, na tej nowej plycie polecial drejkiem travisem kendrickiem a reszta to patenty polskie kture polskie bynajmniej nie sa, to porownaj kto w ogole umie to wykorzystac z glowa stary. wiesz co mnie boli? włodi nagrał płytę gdzie nawija jak taco, tylko ze dla starszego targetu, i kto o tym mów? nikt, nie wiem, moze dlatego ze w sumie tak jak o taco nie warto strzepic ryja, ten feat z problemem czy holakiem dla mnie na minus a przeciez włodi szanuje bardzo, wniosek taki Albo KU*WA rap stanie się bardziej patriotyczny (w sensie skladania hołdu dla znanych z naszego podworka styli nawijania, a nie robienia tej szmiry co tadek przecież xD) albo może niech ktoś da tym gamoniom internet, powie zobacz stary tu leży atlanta, tu leży miami, jest taki raper lil pump smieszny ale bangiery są? są, jest taki raper skimask, tam jest cała scena ktora teraz przerabia kreatywnie podziemny rap z membhis stary, przeciez tam niewiele rzeczy brzmialo melodyjnie a teraz oni na tym bazuja i jest slapper za slapperem, u nas co, był psychorap xD i jakos nikt tego kreatywnie nie przerabia, jest bardzo silna opcja rapu ulicznego, to ludzie w ogole haha nadal beka z firmy no brawo pacanie to jest klasyka polskiej muzyki ogółem a jedyne co widzialem to bass boosty mam wyje*bane i chipmunkowe remiksy jakis memiarzy z internetu. jedyne co szanuje teraz to to co wymieniłem plus hewra hewerka hewrunia, szkoda ze kosa z mobbyn rip kariera belmondziaka, ps fajna sexi mame masz. no jeszcze wkurza mnie polski słuchacz ale to temat na osobny rozdzial gdzie rozprawie sie z gimbofanami i elo

#rap #pasta #polskirap