Wpis z mikrobloga

Wróciłem z grobingu, zjadłem obiad i mi się strasznie nudziło, nie wiedziałem co czynić i gdzieś koło 14 czyli 13 dostałem powiadomienie na Badoo że jakaś laska chce porozmawiać, jak zawsze ignoruje wszelkie powiadomienia z tego portalu (nie wiem po co w ogóle robiłem tam konto) no ale postanowiłem zrobić wyjątek, no więc napisałem jej "hej, nudzi mi się, choć się przejść" zgodziła się XD Zapytała gdzie mieszkam, ona podała gdzie ona mieszka, więc zaproponowałem że spotkamy się przy przystanku X bo ja będę szedł 15 minut i ona 15 minut to będzie sprawiedliwie (nie będę hodował księżniczki że sam jej pod klatkę przyjdę) Napisała ok, i mieliśmy tam być za 25 minut, ledwo udało mi się wyrobić na czas.

Jak już dotarłem na miejsce to ona już czekała, przytuliliśmy się a ona zaczęła mi opowiadać historię sprzed sekundy że autobus zatrzymał się tylko dla niej, bo był pusty w środku a tylko ona stała na przystanku hihi, powiedziałem jej że fajnie i w ogóle XD Potem zaczęła mi opowiadać jak to na grobach była i jakaś tam ciotka coś gadała że na emeryturę przeszła i teraz tylko się kłóci ze swoim mężem. No i że ona nie chce tak na starość, pyta mnie co ja o tym myślę, no i ogólnie muszę przyznać się że fajnie się z nią gadało. Gdy jej to powiedziałem, odpowiedziała mi tym samym, no i że jestem inny niż inny bo inni to zawsze jakieś dwuznaczne rzeczy ciągle mówili, nie dało się normalnie porozmawiać bo ciągle inicjowali temat seksu.

No więc tak dobrze się czuliśmy z sobą że umówiliśmy się już na jutro, oby to nie była "Wakacyjna" Miłość że będziemy myśleć o sobie przez tydzień albo nawet dwa, nie chce tu "wakacyjnych" przygód, ja chce naprawdę zakochać się!
#badoo
  • 1